Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor találkozunk reggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor találkozunk reggel a párommal vagy sem?

Figyelt kérdés

Eredetileg úgy volt reggel talizunk csak ma összevesztünk. És most nem tudom hogy akkor randizunk vagy sem mert úgy váltunk el hogy írtam hogy talizzunk mert egy ilyen nap után jó volna egymást látnunk,meg ilyenek s kérdezte a várost,mondom igen ott,vagy hol gondolta? Írta ott lenne értelme. Írtam hogy akkor nekem jó ott és hogy neki is? Azt írta neki is jó. De most nincs túl jól és nem tudja mit tegyen. Írtam hogy találkozzunk és megbeszéljük,jó? De nem írt rá semmit. Hívni meg ilyen későn nem akarom.

Akkor most reggel talizunk ,belement vagy sem?



2014. okt. 19. 01:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kérdezd meg. Ha nem akarod vagy tudod most elérni, akkor írj neki SMS-t, hogy mivel nem volt világos, hogy találkozunk-e vagy sem én itthon maradok.
2014. okt. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván mi nem tudjuk. Tényleg írj neki, mert ez így nem világos (vagy az is lehet, hogy nem akart konkrétan "lekoptatni"). Viszont ha egyébként is lenne valami dolgod mondjuk, akkor nem vesztesz azzal, ha odamész a találka helyszínére majd és vársz egy picit. Ha viszont nincs és ő sem jelentkezik egyáltalán, akkor én a helyedben nem mennék.
2014. okt. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Két iq light ember hányadtatásai....

Ki kíváncsi erre?

2014. okt. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!