Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Elhagytak, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytak, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap este veglegesen kimondta a parom, hogy nem boldog velem, es igy konnyebb lesz. Lassan ket eve lettunk volna egyutt. A terveim porba hulltak, nem tudom mi lesz most. Anyukam nyugtatot adot, mert egesz este remegtem es hanytam. Nem tudok enni, tv-zni, csak leirtam neki ugyan ezt. Tudom nem kene szanalmasnak lennem de szenvedek. Szeretem!az eletem resze. Nem tudom felfogni hogy elhgyott. Minden szo..szeretlek..hianyzol..orokke.. Probaltam mindig meglepni valamivel, edesseg, rovidujju, kaja... De nem voltam neki eleg. Azt mondja neki is nehez. Utoljara megpuszilt es elment. 18 eves multam, tudom fiatal vagyok. A szerelmem 17 de egyaltalan nem olyan 17 eves volt mint amilyenek a mai 17evesek. Ebbe most nem megyek bele.. Fekszek, sirok, es varom mikor jon, hogy elmondja teved. Ha aludtam az ejjel csak vele almodtam. Azt hogy megprobaltuk. Szegyellem magam. Nem merek iskolaba se menni. Valaki!!mi lesz most?

2014. okt. 19. 09:58
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Voltak kisebb veszekedeseink, de megbirkoztunk ezzel. Penteken szeretkeztunk, nem ertem akkor az mi volt? Egyebkent lany vagyok, parom fiu.
2014. okt. 19. 09:59
 2/19 anonim ***** válasza:
Az idő minden sebet begyógyít. Közhely, de ez van.
2014. okt. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De addig bolonduljak meg? Eljek nyugtaton?sirjak allandoan? Nem hiszem el azt ami most tortenik :(
2014. okt. 19. 10:01
 4/19 anonim válasza:
54%
Nevetséges vagy,hogy áldozatot csinálsz magadból.Anyád még nagyobb hülyeséget csinált,hogy nyugtatókkal töm!Ennyire kiakadni egy fiú miatt...
2014. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Kedves tőle h előtte még megd...tt :s paraszt!


Nyugi túl fogod élni,én is más is túlélték..És valakinek több éves kapcsolata volt,nem kettő. Netán még gyerek is....

Ezen mindenki átesik sajnos. És még párszor meg is fog ez történni. Ilyen az élet. Sajnos.


Idővel jobb lesz. Próbálj nem találkozni,beszélni vele. Ha Elment,hagyni kell. Mi értelme együtt lenni,ha már nem akar veled lenni?!


Fiatalok vagytok még. Az ilyen korban kialakult kapcsolatok nagy része megszakad. Kevesen vannak akik együtt maradnak..


Idővel jobban leszel. Próbálj nem gondolni rá,programokat szervezni a b.nőiddel, kapcsolódj ki.


Most rossz,de lesz ez még sokkal jobb is,nyugi! Fel a fejjel!


25l

2014. okt. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Az elmult evben csak vele voltam, kb baratnoim elpartoltak mellolem. Kedves kommentelo, aki negativumot irt: o a szerelmem, a parom volt. Edesanyam pedig szerette volna ha tudok aludni.
2014. okt. 19. 10:09
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Elhagyott mint a kifutópályát a gép
2014. okt. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ma meg konnyek holnap mar konnyebb :)
2014. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Költőnő? ***** válasza:

Eleinte mindig nehéz... Adj magadnak 2 hetet mondjuk aztán kezdd el összeszedni magad...

Sportolj, sétálj, keresd fel a régi barátaid, keress újakat, a lényeg h csinálj vmit. És amennyire lehet, próbáld kerülni.

Kínkeservesen lassan, de jobb lesz.

2014. okt. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Fel a fejjel! :-)

Gondolj arra, hogy azért borultál így ki, mert szívből, szenvedéllyel tudsz szeretni. Ez manapság már nem jellemző a lányokra/nőkre, sajnos. Te különleges vagy, és ha elhagyott, akkor jobb is, mert nem érdemel meg téged, és te jobbat érdemelsz! Olyat aki képes hozzád hasonlóan viszont szeretni. Most rossz lesz pár nap, de több pirulát ne vegyél be, akkor sem, ha anyukád mondja, mert sokkal többet árt neked, mint használ. Aktivizáld magad, mozdulj ki, féjszbuuuuukozz, és hamarosan jönnek az új jelöltek. Suliba pedig menni kell! Szégyellje magát ő, te nem hibáztál.

Mosolyogj! :-)

2014. okt. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!