Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges hogy szeret a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy szeret a srác? Nem ismerem őt olyan régóta, a lentiek alapján, ilyen egy srác ha belezúg vkibe?

Figyelt kérdés
Hosszú lesz. Egyetemen táncolok a gólyakeringőben. Pár nélkül mentem mert azt mondták van fiú. Első próbán még szét se néztem de az említett fiú már jelezte az oktatónak hogy velem akar táncolni. Tánc közben folyamatosan engem bámult és mosolygott, majd próba után szinte hazakísért(véletlenül pont arra ment mint én). Sokat beszélgettünk, majd egy buliban csókolóztunk(asszem járunk is(nem beszéltük meg)). Szóval minden este ír nekem, mikor találkozunk le nem veszi rólam a szemét, átjött egy baromi nagy kereszteződésen csak azért hogy megcsókoljon, mikor csak fb-n beszélünk küld nekem szívecskéket, karácsonyra még pingvint is lopna nekem. És nem tudom mi az de van vmi a szemében mikor rám néz(nem a mellemre(szinte nincs is)) amitől az a benyomásom támad hogy ő tényleg érez vmit irántam. Amúgy nekem is tetszik és ha így halad akkor én belézúgok.

2014. okt. 21. 00:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyértelmű. A srác fülig szerelmes beléd. Ha szimpatikus akkor viszonozd ha nem akkor ne bántsd meg. 25F
2014. okt. 21. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Már belezúgtál.. sok boldogságot... Honnan lehet pingvint lopni?
2014. okt. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerencsés vagy, ez a srác odáig van érted. :)
2014. okt. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!