Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki tetszik, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik, de nem tudom, hogyan kell csinálni ezeket a dolgokat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy lány mint említettem, aki nagyon tetszik nekem, de nem tudom, hogy mondjam el neki.

Egy iskolába járunk, eddig csak látásból ismertem, de találkoztam vele egy buliban, és nagyon megtetszett nekem, sokat nem beszélgettem vele, de az érzelmeim..

Egy évvel idősebb nálam, én 15 vagyok, értelem szerűen ő 16.

Nem merek lépni, komoly kapcsolatom még nem volt, nem vagyok ilyen, mint a mai tinik,hogy tele vagyok önbizalommal, és körberajonganak a csajok. :)

Esetleg valaki tud adni tippeket? :/



2014. okt. 21. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, tudom, nem erre vársz, de mi a neved? :)
2014. okt. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 saromberke válasza:
Szerintem mond el neki hogy mit erzel ugy jobb lesz A lany szerintem megert teged...ha nem is lesz komoly lehet hogy neki is tetszel es megprobaljatok!!!
2014. okt. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
elmondani ne!!! bármit csak azt ne!!! még ha csak simán megöleled még az is jobb! hidd el... inkáb csak köszönj neki majd beszélgess majd ülj mellé fogd meg a kezét... széplassan ha ő az igazi megvár és még les időd vele lenni évtizedekig
2014. okt. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!