Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ez most értsem úgy, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most értsem úgy, hogy nem akar velem lenni? Jogosan esik rosszul?

Figyelt kérdés
A párommal már több, mint 6 éve együtt vagyunk. Többször alszunk egymásnál, most nekem egy hét szünet van így átjött, hétfőről keddre itt is aludt. Aztán mondtam neki, hogy mivel neki is szabadnapja van holnap aludjon itt megint. Erre viszont azt a kifogást találta ki, hogy de nincsen váltóboxere... Belenéztem a táskájába és találtam kettőt, plusz váltózoknit is. ( De ha nem lenne akkor is ki lehetne mosni sztem O.o ) Erre kitalálta, hogy de akkor felsője nincsen. (Amit meg csak azért nem értek mert van, hogy egymást követő napokon is ugyanazt a felsőt hordja és sokszor aludt már úgy itt, hogy semmilyen váltóruhát nem hozott egyáltalán. ) Most ezt mire véljem? :/ Plusz holnap ő sem és én sem csinálnánk semmit... egyedül leszek én is otthon, meg ő is otthon... :c

2014. okt. 21. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát ezek szerint neki más tervei vannak holnapra.


Lehet, hogy fél tőled, fél hogy amolyan hárpia leszel.

2014. okt. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hárpia? :D Az milyen pontosan?
2014. okt. 21. 19:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan aki elkezd kutakodni a táskájában hogy "van még alsód, van még felsőd is, mit csinálsz , mikor, hol , meddig, kivel miért, miért nem hívsz már...


ott vagyunk már, ott vagyunk már, ott vagyunk már????

2014. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja egyébként meg, mivel nem veled akar lenni, ami elég egyértelmű, így valószínűleg nem szeret annyira mint gondolnád.


szerintem...

2014. okt. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
ja neeem :DD nem is vette észre hogy belekukkantottam a tatyójába, meg nem is szóltam neki semmit, nem erőszakoskodtam. Csak tudván ezeket nemtom mit gondoljam most. Rosszul esik kicsit, de lehet hogy túlreagálom. :)
2014. okt. 21. 19:21
 6/8 anonim ***** válasza:

Az igaz, de valamiért időközben gondolta meg magát, ha úgy készült, h több napra marad mert vitt ugye váltást.

Időközben valami történt.


Gondolom nem azért volt nála annyi váltás mert bepisil éjszaka.

2014. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát én már nem tudok mire gondolni. Lehet, hogy sok voltam neki... Csak hát ő is otthon lesz egyedül egész nap meg én is és akkor már nem jobb együtt "unatkozni"? :/ 23L ő 26F
2014. okt. 21. 19:29
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem biztos, hogy ő otthon marad.


De lehet, hogy háborús időszak van, és rászoltak a haverok, hogy holnap lanparty lesz. Ki kell nyírni Binládent.

2014. okt. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!