Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek ti hogyan viseltétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek ti hogyan viseltétek a 30. születésnap közeledtét? Depisek voltatok? Elkezdtetek furán viselkedni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 22. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Megmeresztem a tüdődet.
2014. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak azokat aggatja a harmadik x, akiket agymosott a média és életük értelmét a saját szépségükben látják - azaz, ha elmúlik, ők is kevesebbet fognak érni. Akik nem csőlátásúak, és nem adnak annyira a tömeg véleményére, azok nem problémzáznak azon, hogy a természet végzi a dolgát és ez így van rendjén. Majd ha nem lesz tele a tévé ránctalanító, öregedésgátló krénekkel, amiket a photoshoppolt nők reklámoznak, majd ha a férrfiak nem mindog a fiatalabb pipikre csorgatják a nyálukat, majd ha úgy nőnek fel a lányok, hogy beléjük nevelik, a külsejük az egyik legnagyobb erényük, és nem akár majd mindenki belepusztulni a fiatalság-szépség hajszolásába, na majd akkor megnyugszanak a nők ha elérik ezt a kort.
2014. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmit. Pár nap múlva 35 leszek, de most sem érzek semmit ezzel kapcsolatban. Sosem akartam fiatalabbnak látszani, mert nem èrdekel. Életemben nem használtam még arckrémet! Utálom a krémeket. Ennek ellenére 25- nek néznek, ami viszont zavaró, vagyis nem az zavaró, hanem a reakció, mert volt aki azért nem állt velem szóba, mert azt mondta hazudok.
2014. okt. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kicsit elméláztam. Átgondoltam dolgokat. Rájöttem, hogy miben kellene változtatnom, amit még eddig nem sikerült. Magabiztosságot is ad kicsit, felszabadultabb lettem, mint fiatalabban. Minden téren. Jobban élvezem a dolgokat, mert megtanultam a jó oldalát kiemelni minden élethelyzetnek, hangulatnak. A szexben meg minden sürget, azaz, amit eddig nem éltem meg (csak fantázia volt), azt biztosan át akarom/fogom élni. Extrább dolgokat is kipróbálni, nyíltabban viselkedni. Nem bezárkózni, ha valaki megbánt. Azt hiszem ebben sokat "tett" az a bizonyos harminc. Legalábbis nálam.
2014. okt. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így visszagondolva, abban az évben nagyon boldog és kiegyensúlyozott voltam, sok jó dolog történt akkoriban, hiába voltam épp független, nem zavart. A kinézetem sem sokat változott, igaz azóta sem, ahol nem ismernek mindig elkérik személyim.

Aztán megismerkedtem a Párommal és építjük a közös jövőnk.

2014. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én jövő januárban leszek csak 30 éves.

Nem vagyok depis emiatt, sőt valamennyire várom is, mert a munkahelyemen még mindig kislánynak gondolnak (bár ez addig úgysem fog változni, amíg én vagyok a legfiatalabb ott, függetlenül attól, hogy 30 vagy 50 éves leszek).


A barátom fiatalabb tőlem, és a baráti társaságunkban is tőlem fiatalabbak a fiúk és a lányok.

Én azt érzem, hogy felnéznek rám az élettapasztalataim, hozzáállásom, őszinteségem miatt. Ezt mindenképpen pozitívan élem meg.

Nem beszélve arról, hogy így 30 felé közeledve már sokkal szókimondóbb is lettem, és már az sem érdekel, hogy mások mit gondolnak rólam, úgy élem az életem, ahogy akarom, akinek tetszik, tetszik, akinek nem, nem. Szerintem ez is jó dolog.


Egyébként a külsőm alapján állítólag 5-8 évet letagadhatnék, mert általában fiatalabbnak néznek, mint amennyi vagyok, és meglepődnek, mikor kiderül a valós korom.


Én nem gondolom, hogy akkora sokkélmény kell, hogy legyen, hogy jövőre 30 éves leszek, nem hiszem, hogy nagyon sok minden fog változni, mint ahogy akkor sem történt semmi, amikor a 18-at töltöttem be.


29/N

2014. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én minden szülinapomon az vagyok,nem akarok róla tudomást venni,elkerülöm az embereket akkor.30?Addig fogok élni maximum.Most 27 vagyok,de utálom ezt a kib@ott életet,a küzdésről,túlélésről szól meg a kötelességekről,az utóbbival törődök csak minimálisan.Annyira hogy eljárok munkába,azt se bírom elviselni sokszor.Az is sok,épp elég.

Nem örülök semminek,még a hobbiknak se,az is egy rohadt tanulás=küzdelem,vagy időhúzás,pillanatnyi örömforrás csak.

2014. okt. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok. Éretlen, kisgyerek még..., de Anya mikor 30 éves lett, teljesen kétségbe esett és az e-mail címét és átírta xy30@...hu-ra. Kicsit voltam akkor még de a helyzet az hogy mai napig letagadhatna egy tíz évet és nem gyermeki kötelességem ezt mondani, tényleg így gondolom. Ez sajnos benne van az emberekben még akkor is ha oktalan. Nem tartom hülyeségnek hogy egy szám nem jelent semmit. Ez a magyar emberekben alakul ki. Meggyőződésem hogy a jobb országokban a nők 50x után sem lesznek depressziósak. Tehát ha ők nyugodtak akkor te is lény az. Ha gondolod, menj végig az utcán és állíts meg pár szimpatikus embert és kérdezd meg hány évesnek tartanak.:) én persze a barátaim véleményére adok, de az én korommal nem élhetem bele igazán magam ebbe a helyzetbe. Még fiatal vagy, 26éves korban a legszebbek a nők ahogy a kutatások kimondják. Szóval fújd el a gyertyát mintha 20 lenne!:)
2014. okt. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!