Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Születésnapi ajándék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Születésnapi ajándék?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 10hónapja ismerem , 2 hete hogy járunk.

Jó születésnapi ajándék lenne?


Ma 27éves szereti a bio cuccokat...

Én arra gondoltam hogy egy csokor rózsa , fehér csoki. Parfüm vagy körömlak legyen?


Van valami finom illatú bio parfüm? Max 5ezer.

Vagy valami jó körömlak tartós és olcsó?



2014. okt. 10. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Koromlakk moyra marka. Geel look. Isabell arnyalat. ( teStszinu)

A bioparfumuk gyengek , nem lehet oket erezni. Vagy vegyel rendes parfumot vagy semmit Ajanlom :. Laura biagotti : Roma

2014. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a biocuccokat szereti semmilyen csokit ne vegyel. Inkabb rozsateat vagy rozsa szobaillatositot vegyel. Rozsatea kimerve van auchanban jo minoseg 400 huf per kg. Szobaillatosito meg szep csomagok vannak tescoban. Vagy fustolo? Abbol a pachulit ajanlom.
2014. okt. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Körömlakk? A barátnődnek?

Ha te is nő vagy, akkor OK, de szerintem pasitól a csajának körömlakk - hát picit bizarr.

2014. okt. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!