Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akibe fülig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akibe fülig szerelmes vagyok. Viszont van egy másik lány aki nagyon tetszett (és hiába hiszitek, hogy nincs ilyen) nagyon jó barátok voltunk. Most mi legyen (többi lent)?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akibe fülig szerelmes vagyok :). Viszont van egy másik lány aki nagyon tetszett (és hiába hiszitek, hogy nincs ilyen) nagyon jó barátok voltunk. Tegnap azt álmodtam, hogy mi éppen sétálunk (ő is szerelmes belém) és szembe jön vele a "barátlány". Kérdezi: Ti most jártok?? - felpofoz.

Erre a csajom (nem járunk mert még nem biztos benne): ÁÁ dehogy mi nem járunk.

Barátlány: ja jó - és lesmárolt.


Azóta nem tudok másra csak rá gondolni, és arra, hogy találkozni kéne újra (mindketten más suliba járunk, mert én átmentem egy másikba, és júniusba láttam utójára)


Mit tegyek?? (14/F)



2014. okt. 22. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez csak egy álom volt.

A helyedben lépnék. Eldöntöd kitől mit akarsz és meg is beszéled velük.

El nem tudod képzelni mi lehet abból, ha a barátlány beléd szeret és meglátja, hogy a másikkal randizol. Vagy, ha megtörténne az álombeli találkozás. Nem így zajlana. Mindkettőt elveszítenéd.

Tapasztaltam.

N

2014. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. okt. 22. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!