Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szemétség ha egy rosszá vált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség ha egy rosszá vált de sokat túlélt kapcsolatban szerelmes lettem egy másik nőbe?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a barátnőmmel (20 évesen jöttünk össze). Túléltünk már sokmindent. Többek közt volt neki egy jóindulatú mellrákja aminek az egész hercehurcáját végigcsináltuk, aztán én elvesztettem a szüleimet és a testvéremet egy autóbalesetben, végig mellettem volt. Én is megsérültem, hetekig ápolt a kórházban.


Minden jó volt, de az utóbbi időben (1 éve) már semmi nem olyan mint régen. Már nem szeret! Mindent megpróbáltam, udvaroltam neki, leültettem hogy beszéljünk. De minden visszaáll a rossz rendszerbe 2 nap után. Teljesen eltávolodott tőlem, megváltozott. Már nem vagyok boldog. És úgy érzem ő sem.


Van egy újdonsült barátnője. Nem tudom mi történt és hogyan de már első látásra beleszerettem! Eddig rá se néztem más nőkre, nem kerestem soha senkit. Mindig azon voltam hogy megmentsem ezt a kapcsolatot. Nem léptem a csaj felé semmit, nem mutattam semmi érzelmet. Nem kerestem a társaságát. Viszont kiderült hogy ő is belémszeretett de ő sem akar lépni mert unfairnek érzi. Azt mondják nem érzett még ilyet mint irántam, neki is első látásra volt a dolog.


Ez egy ilyen reménytelen szerelem dolog mindkét oldalról. Észrevettem hogy direkt úgy csípi ki magát ha találkozunk, ahogy a haverjaimtól megtudta mi tetszik nekem. Nem erőszakoskodik, nem próbál elcsábítani, de amikor egymás szemébe nézünk szavak nélkül is tudunk mindent. Nem fellángolásról van szó, már több hónapja tart. Először azt hittem majd elmúlik az érzés de csak egyre erősebb ahogy egyre többször találkoztunk.


Mit kéne tennem? Annyi mindenen keresztülmentünk, úgy érzem nem tehetem meg azt hogy elhagyom a barátnőmet. Úgy érzem még tovább kell küzdenem annak ellenére hogy ő elutasít mindig. Nagyon hálás vagyok neki mindenért, de nem tudom hogy elég e a hála mindkettőnknek.


Mit tennétek a helyemben, mi lenne a helyes döntés?



2014. szept. 16. 09:35
 1/6 csabika1971 ***** válasza:
100%

Hát ez tényleg nehéz ügy, és főleg okos és jó tanácsot adni benne.

Így leírom én mit tennék. Leülnék vele és őszintén elmondanék neki mindent és ki kérném a véleményét. Mert a mesélésed szerint ő sem küzd azért, hogy életképes legyen a kapcsolatotok. Ha pedig már így lemondott róla, akkor érdemes mindent őszintén átbeszélni. Majd a végén amennyire lehetséges közös döntést hozni a továbbiakról.

2014. szept. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyikőtök sem érzi jól magát, akkor semmi értelme.

A gerinced miatt külön tisztelet, már nem sokan vagyunk.


A barátnő kérdés már kicsit macerásabb, mennyire vannak jóban?

2014. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

csabika1971: Át kell beszélnünk mindent. Csak őt labilisnek érzem most, de meg kell törnénnie előbb-utóbb. Ő egyáltalán nem küzd ...


2: Annyira nem belsőséges barátnők, csak egy társaságban vannak.

2014. szept. 16. 10:01
 4/6 csabika1971 ***** válasza:
100%

Ezért is mondtam az átbeszélést, ha már eddig ilyen gerincesen és hűen álltál a dologhoz. Semmi rossz és vissza vonhatatlan nem történt. Bármelyik irányba tiszta lelkiismerettel léphetsz még.

Mielőbb próbáld megbeszélni vele a dolgot. Mert a halasztgatása sem fair egyik nővel sem. Akivel élsz már nem szereted, a másikat igen azt bizonytalanságban várakoztatod. Én nem halasztgatnám túl sokáig a beszélgetést. Aminek még ráadásul még nem is lehet tudni mi lesz a vége, hisz mesélésedből adok esélyt rá, hogy minden marad a régiben (az az maradsz ebben a kapcsolatban, és megpróbáljátok újra).

Sok sikert bár miképpen is döntesz. Becsületességed miatt megérdemled.

2014. szept. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tehetsz arról, ha beleszerettél valaki másba. Ha csak egy fellángolásról lenne szó, azt mondanám, felejtsd el, de így, hogy már több hónapja nem múlik az érzés, érdemes átgondolni, mit is akarsz a barátnődtől, ill. a másik nőtől. A jelenlegi kapcsolatod haldoklik, te másba vagy szerelmes... én a helyedben szakítanék. Hidd el, nem követsz el bűnt a barátnőddel szemben, ha szakítasz vele, főleg ha már az ő részéről is kihűlt a dolog! Természetesen továbbra is lehetsz hálás neki, ez azonban önmagában még nem fogja megmenteni a kapcsolatotokat.

Beszéljétek meg, legyél vele őszinte. Szerintem ha elmondod neki, hogy szerelmes vagy a barátnőjébe, ő sem fog tovább ragaszkodni ehhez a kapcsolathoz, főleg ha eddig sem tette. Ki akarna olyan férfival együtt lenni, aki mást szeret?

2014. szept. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Költőnő? ***** válasza:

szvsz hálára nem lehet alapozni egy közös életet.

Mondd meg neki h Te már nem vagy boldog és érzésed szerint ő sem.

Lehet h itt az ideje elengedni a másikat h boldogok lehessetek. Biztos nehéz és kemény lesz.

De sztem ne várjátok meg míg vki megcsalja a másikat.

2014. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!