Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik a rosszabb: ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a rosszabb: ha valaki túl sokat beszél az exéről vagy ha egyáltalán nem beszél róla?

Figyelt kérdés
ha sokat beszél, akkor ugye az azt jelenti, hogy még mindig foglalkoztatja meg az eszében van valamilyen szinten, de pont úgy érzem, hogy emiatt már nem kötődik hozzá, mert tud róla beszélni, mint egy semleges ismerősről, akivel egyszer a múltban történtek dolgok. viszont ha valakit soha nem említ, egy-egy megjegyzést, emléket se hoz fel vele kapcsolatban, pedig sokáig együtt voltak, az inkább gyanús, nem? mintha valamiért nem akarna gondolni rá (ami érthető, nem is várom el, de tényleg SOHA SEMMIT nem említ vele kapcsoltban, másik exéről meg elég sok mindent, ez fura). vagy nem helyes ez a gondolatmenet szerintetek?

2014. okt. 22. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Dettó, nem mind1?
2014. okt. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 fahéjas Alien ***** válasza:
Nem igazán szeretem a témát, mert nem vagyok kíváncsi a közös élményeikre, mókázásaikra stb... szerintem tiszteletlenség ezt boncolgatni kissé... mert bántóan is hathat.
2014. okt. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én amelyik exemről nem beszéltem, mert kicsit sem érdekelt már. Amelyikről meg beszéltem az azért volt, mert titokban vágyakoztam utána, és kívántam őt.
2014. okt. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van, hogy az ember csak szimplán kiakarja beszélni magából a dolgokat, ez nem feltétlen jelenti azt, hogy még mindig szerelmes lenne vagy a másikkal akarna lenni...de azt sem mondanám, hogy totál közömbös.
2015. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!