Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyre rosszabb a távkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre rosszabb a távkapcsolatom. (? ) 19/l

Figyelt kérdés

A barátom vonattal úgy 3 órára lakik tőlem, és egyre nehezebb minden: 2 hetente levonatozni hozzá, anyagilag is, illetve energiát nézve is, hiszen rengeteget kell tanulnom a suliban. Ez megy lassan 2 éve, összeköltözni pedig semmiképp nem akarok vele bizonyos okok miatt.

Van egy fiú a suliban, aki közeledik felém, talán ő a "kivezető út" ebből az egészből?

Tudom, hogy ez rajtam múlik, de fogalmam sincs mitévő legyek.

Kérlek segítsetek, vagy írjatok tippeket.


Előre is köszi a válaszokat. :)



2014. okt. 10. 13:13
 1/7 CptTomato ***** válasza:
100%

Csak egy kérdés merült fel bennem....

mi a tökömért te A LÁNY utazik folyton..

2014. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csináljatok gruppen szexet! xD
2014. okt. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha gondolod privátban kifejtheted ;) 23/F
2014. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nyűgnek érzed a távkapcsolatot, akkor annyira nem szereted már. Érdemes váltani, még nagyon fiatal vagy.Nekem is volt egy ilyen távoli kapcsolatom, tönkre is ment összeköltözés után... De persze itt a barátod kellene ismerni.
2014. okt. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet jobb ha szakítotok,mert ha ennyire megterhelőnek érzed hogy 2 hetente 3 órát utaznod kell,akkor már nem szereted igazán szerintem.
2014. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2 éve távkapcsolatban vagytok?

Nem egészséges. Én alig egy évig bírtam. Vége is lett.

Lecserélt egy hozzá közelebb élőre, de nekem is már nyűg volt állandóan utazni. Meg 19 éves vagy. Nem kell elköteleződni. Van egy új, próba szerencse. HA nem jön be lesz más!

2014. okt. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 RRR ***** válasza:

ha nyűg

ha ő nem jön

ha össze se akarsz költözni

ha ez így felmerült

akkor szakíts ,ne szenvedj tovább

2014. okt. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!