Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Régi kapcsolatba így belevágná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi kapcsolatba így belevágnál ismét, második esélyt adni neki? (többi lent)

Figyelt kérdés
Barátnőm dobott az exe miatt mert még érez iránta valamit és nem tudta teljesen elfelejteni mellettem. Találkozott az exével beszélgettek sokat és előtörtek a régi érzelmek és a srác azt mondta neki hogy jelenlegi 5 hónapos kapcsolatát ott hagyná érte ha engem dob mert még mindig szereti.Ez meg is történt de a srác még mindig a barátnőjével van és az én exemet nem is keresi már egyáltalán. Ti kezdeményeznétek az újra kezdést a helyemben? Mit tanácsoltok,voltak már hasonló tapasztalataitok ?

2014. okt. 24. 09:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Én az enyémbe nem,mert játszott velem a lány,és nem érett meg a kapcsolthoz,pedig 16 volt.
2014. okt. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem kezdeményeznék, de ha közeledne nem utasítanám el.
2014. okt. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem adnék. Mert ha képes otthagyni a régiért, mondván hogy még szereti, akkor az egyértelmű hogy én nem jelentek neki annyit. Ha pedig szeret, akkor nem akar visszamenni az exhez.
2014. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos nem mennék bele! Ha egyszer elhagyott, akkor annyi. Maximum, ha úgy adódik, szexre kihasználnám, de semmi komoly...
2014. okt. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nagyon szereted a nőt, akkor légy olyan, hogy beléd szeressen. Szeresd nagyon, légy vele mindig őszinte és légy kéznél mindig emberileg. Egy idő után felfigyel rád érzelmileg is.
2014. okt. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom,én már nem is értem ,hogy az emberek miért másokat kérdezgetnek meg a saját érzelmeikkel kapcsolatban?

Összehasonlítgatással talán jobb lesz?Nincs senkinek önálló véleménye?

Neked mi a kedvenc színed?A barna?Jó akkor nekem is az lesz...

Vagy tudod mit,edd azt a kaját,amit én szeretek.

Vagy várd meg amíg valaki lehülyéz,hogy te miért nem azt szereted amit ő.


Én azt tanácsolom,hogy tedd azt amit jónak látsz.Végül is a nők 99%-a azt teszi,hiszen öntörvényű ösztönlény.

Tedd te is azt,és jegyezd meg,bárhogy is van bármi,győz az erőszak!

2014. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem. Mindig én kezdeményeztem a kapcsolat kezdetét is, végét is. Nekem az ilyesmi soha nem fért bele.
2014. okt. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én már átestem ilyenen,volt régebben egy fiú akivel jártam,de nem volt jó,keveset találkozztunk stb...

A vége az lett,hogy szakítottam vele,majd akkor könyörgöt,hogy ne hagyjam el....

2 hónap múlva megint találkozztunk,utánam koslatott állandóan ezért mondtam neki hogy belemegyek a hogy újra járjunk,de megint elszúrta így mondtam hogy felejtsen el,de 2 éven keresztül írogatott nekem,de én akkor már kapcsolatban voltam,így semmi pénzért nem mentem volna vissza ahoz akit dobtam,vagy ő dobott volna.

Ha egy nagyon jó kapcsolatban vagyok,akkor nem érdemes ezt elszúrni.

2014. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!