Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet nem is vagyok szerelmes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet nem is vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel ittas állapotban csókolóztunk (első csókom), de nem éreztem bizsergést, pillangókat, csak azt h kellemes és édes, majd csak másnap amikor kijózanodtam, akkor rázott a hideg stb., aznap egész nap boldognak éreztem magam, ami másnapra el is múlt. Nekem nagyon régóta tetszett,2 hónapig minden nap láttam, mert 1 helyen dolgoztunk, volt, h odajött hozzám és megfogta a kezem,hogy megvizsgálja a sérülést rajta, de akk sem éreztem semmit. Mindig rá gondolok, de lehet h nem szerelem?

2014. okt. 25. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok? Lehet hogy bejossz neki:) szeretetbol meg siman lehet szerelem.
2014. okt. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat nem úgy kezdődik, hogy már az első csók előtt szerelmesek vagyunk. De ha valaki ezzel nincs tisztában, az még éretlen az egészre, és inkább várjon.
2014. okt. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én 19 éves vagyok a fiú 25.

Jó, de ha megakar csókolni valaki még csak izgulni sem izgulok, ez normális?

Alapjáraton még dolgozatok miatt is izgulok..

2014. okt. 25. 10:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Én se izgultam soha egy csók miatt. Igaz még szerelmes se nagyon voltam. És én más miatt sem szoktam izgulni. Embere válogatja.
2014. okt. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!