Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti sírtatok már egy nőért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti sírtatok már egy nőért? Nők ennyire szeretik ha játszanak velük, meg alázzák?

Figyelt kérdés

Hiába szakítok vele , mindig utánam jön meg alázza magát. Pedig el mondtam neki hogy csak egy barát vagy. De ő csak ennyit mond " Ne menj el, ne hagy itt kérlek, szeretek veled lenni." Csaj el mondása szerint az előző pasiját mikor ki dobta "sírt , könyörgőt hogy ne hagyja ott"


Ti sírtattok már egy nőért? Én sírtam már " 15éves voltam és egy 19éves csaj vette el a szüzességem , 8 hónapot voltunk együtt" Gáz ha egy srác sír? 18F



2014. okt. 25. 12:21
 1/10 anonim ***** válasza:
En sirtam mar. De rajottem hogy a semmiert sirok. Ha akar ugyis elmegy s azert nem kell sirni. Soha tobbet nem fogok sirni egy lanyert.
2014. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én sírtam, néha még most is, pedig augusztusban beszéltünk utoljára.
2014. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Nem csak a nőket lehet megbántani, a nők is megtudják bántani a pasikat attól, hogy ők ezt magasról leszarják.
2014. okt. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Még bölcsődében mikor anyám későn jött értem emlékszem egyszer nagyon sírtam.
2014. okt. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sírtam. Nem azzal van a gond, hogy valaki sír egy nőért akkor, amikor legelőször megsiratja egy csaj, hanem azzal van baj, hogyha ez az állapot megmarad és jellemtulajdonsággá válik.


Én miután túléltem azt a korszakot, jóval erősebb lettem, és ma már szégyenkezve és mosolyogva tekinte vissza arra az időszakra, amikor sírtam egy csajért. Bár, megvan az előnye is hisz tudok segíteni azoknak a férfitársaimnak, akik szintén ilyen helyzetbe kerültek. Manapság azonban már mosolyogva, és szégyenkezve tekintek vissza arra az időszakra, amikor sírtam egy csakért. Már férfivá értem ugyanis, és engem nem tud többé egy csaj sem megsiratni. A nők szemében vonzóbb lettem, így tudom, hogy nem kell félnem semmitől. Ezen a téren jóval magabiztosabb és erősebb lettem.


Nem gáz ha sírtál, ezen sokan átesünk... :-)

2014. okt. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#3


Megbántani nem lehet, csak megbántódni. De döntöd el, hogy megsértődsz-e vagy sem.

2014. okt. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egyetlen nőért sem sírtam, még akkor sem, amikor nagyon "padlón voltam" a szakítás miatt. Nem is érdemes nőért sírni. Majd jön a következő...
2014. okt. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem akarja, hogy elmenj, te is sírsz utána, akkor miért akarod, hogy elmenjen?
2014. okt. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig "kemény legény" voltam. Minden kapcsolatot én kezdeményeztem, s a végét is én határoztam meg. Aztán egyszer, a harmincas éveim vége felé jött valaki, és miszlikbe aprította a szívemet. Félévnyi mennyország után a pokol kénköves bugyraiba kerültem. Az én gyermekkoromban a sírás a lányok kiváltsága volt, nekünk, fiúknak nagy szégyent jelentett. Később is ebben a szellemben éltem, de akkor bizony sírtam, mint egy taknyos kölyök. Nem szégyellem. A nagy érzelmeket sohasem kell szégyellni. Ezek az élet sava-borsai nélkülük mit sem ér az egész.
2014. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

nem gáz ha sirsz :( nagyon sajnálom ami történt . soha nem értem ezeket a csajokat :(

és igen nyugottan sirjanak ugyan ugy a fiuk is hiszen nektem is van szivetek érzéseitek

14l

2014. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!