Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes Fisher Price Mászó...

Érdemes Fisher Price Mászó Micimackót venni fél éves babának? 9 hónaposnak Fisher Price járás segítő oroszlán kismotort? Szeretik a babák? Mennyi ideig játszanak velük?

Figyelt kérdés
Ha nem, ajáljatok olyat, amit igen.
2010. okt. 20. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekünk mindkettő van, 10 hónapos a fiam.

A mászó micimackót 6 hónaposan kapta, egészen a múlt hétig sírva menekült előle amikor bekapcsoltuk neki... Mondjuk nemcsodálom, szerintem borzalmas a hangja:(

Járássegítőnk van, bár padlólapon nagyon gurul, nem is bírja követni, inkább mászva tolja maga előtt... meg keresztbe tolja:)) De amikor összecsukom és ráültetem, tologatom előre hátra azt nagyon élvezi:)

Inkább a járássegítőt ajánlom, de szerintem azt is próbáld meg használtan teszveszen vagy vaterán...

2010. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekunk van micimackonk es tetszik a lanyomnak, de nem tanult meg maszni tole, pedig 8 hos mult.
2010. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

2. vagyok: mi az a jara segito??


[link]


valami ilyesmi?

nekunk ez van, de meg nem tudja hasznalni.

2010. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Micimackónk nekünk is van! Fél éves volt amikor kapta! Akkor ha bekapcsoltunk mosolyog, aztán ennyi! Most egy éves múlt és ő maga kacsolgatja! Imádja!Hangosan göcög, rázza a popóját rá, vagy éppen mászik utána! Tud már menni, de ez jó móka neki!Én nem bántam meg hogy megvettük!
2010. okt. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én nem vettem mászót,mert megnéztük a boltban és én menekültem sirva annyira borzalmas a hangja,mint egy pedo maci.
2010. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
Mi szombaton vettünk mászó micimackót, akkor még csak próbálgatta a mászást, de nem ment neki, mára már nagyon szépen mászik! És nagyon tetszik is neki, mikor meglátja hangosan nevet rá! Én ajánlani tudom a macit! Mivel a lányom még csak 7 hónapos így járás segítőnk még nincs, de majd azt is szeretnék venni neki karácsonyra!
2010. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

A micimackót a kisfiam is fél évesen kapta ajándékba. Konkrétan utálja. Mászni nem mászott utána, először csak nézte, aztán meg csak löködte el magától. Nem eröltettük vele a játékot, de időről-időre leszedte a polcról. Időközben rájött, hogy hogyan lehet bekapcsolni, bár ő ezt úgy teszi, hogy teljes erőből akkorát ad a macinak, hogy az még nekem is fáj. Ja, és a nyakát is sikerült konkrétan kitekernie, totál körbeforog szegény maci feje.

Hát nálunk ez nem jött be, most 11 hónapos a kisfiam és még mindig nem a kedvence.

Járás segítőnk van, szintén fisher price, de még egy régebbi verzió egy vizilovas, azt viszont imádja! Úgy tolja, hogy elég utána futni. Ezt kb. két hónapja kaptuk, de azóta is minden nap játszik vele.

2010. okt. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A mászó macit me´g a lányom kapta.Most a 7 hós fiam játszik vele...Nagyon édi ahogyan hozzá bújik.Nem fél töle,mászik utána.
2010. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A mászó Micimackónak szerintem is borzalmas a hangja. Kislányom 1,5 éves 8 hónaposan kapta. Eleinte nem játszott vele. Mostanában néha előveszi, de nem tartozik az igazi kedvencek közé. Van neki Tanulókutyusa, én annak több értelmét látom, ő is jobban szereti.
2010. okt. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Válasz:

[link]


Köszönöm szépen a válaszokat. Tegnap jártunk a Brendonban, és az 5,5 hónapos kislányom mosolyogva figyelte a macit, szerintem tetszett neki, bár inkább a csomagolást akarta megkóstolni:)


Karácsonyra szeretnémm az oroszlánt, ha tényleg van értelme.

2010. okt. 20. 22:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!