Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Két ember áll a szakadék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két ember áll a szakadék szélén. Az egyik téged szeret, a másikat pedig te szereted. Melyiket húznád vissza? Miért?

Figyelt kérdés
Én azt, aki engem szeret.

2014. okt. 25. 23:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Amelyikkel összejöhetsz.

Ha egyikkel se, ereszd el mindkettőt vagy ugorj le velük vagy sétálj el.

2014. okt. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Talán azt amelyik engem szeret,de nem biztos.
2014. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát nyilván nem mennék olyan után aki le se szar
2014. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
nyilván azt, akit én szeretek. hát akit szeretek, csak nem hagyom meghalni...
2014. okt. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%

Mi van, ha a szakadék csak mondjuk 10 m-es és az alján víz van?


És hogy megyek át a túloldalra, hogy a másikat húzzam vissza?

És mi van, ha nem tudom róluk, hogy szeretnek-e?

Mi van, ha aki engem szeret, két nap múlva beleszeret egy másik srácba és el lennék felejtve onnantól?

2014. okt. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy azt mentsük aki szeret gondolkodni is kell, míg a szerettünk megmentése, ősi, ösztönös cselekedet. Hogyha amúgy máshogyan is tennék, a pillanat hevében biztosan az menteném akit szeretek. Legalábbis elsőnek. Ahogy mindenki más is. Te is kérdező. Szálj le a magaslatról!!
2014. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Ez attól függ.. pl hogy akit szeretek az szeret-e (valamennyire) engem.. es hogy aki engem szeret az jelent-e nekem valamit. De szerintem akit szeretek azt húznám vissza akkor is ha ő engem nem :/ mert ha a másik iránt nem érzek akkor semmit nem ér és számít nekem hogy ő szeret engem.. viszont lehet hogy jobb ember mint akit szeretek.. az meg ha aki engem szeret azért nekem is jelent valamit hülye helyzet.. mert nézzem a szerelmem bár vele a kapcsolat elég bizonytalan, de az egész csodálatos, és van valaki aki jobban meg becsül és szerelmes belém viszont lehet iránta sosem fogom azt az érzést érezni mint a másik iránt..
2014. okt. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
Fáká?
2014. okt. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
3%
A nők azt húznák vissza, amelyiknek több pénze van... :D
2014. okt. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
ha állnak a szakadék szélén, akkor nincsenek veszélyben. a védőbeszédet hallhatják mindketten egyszerre, máshogy nem kell közbeavatkozni.
2014. okt. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!