Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb barátom unokahúgába vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Már egy ideje csak rá tudok gondolni, viszont nem tudom, mit reagálna a barátom és nem akarom elveszíteni a barátságát.

2014. okt. 25. 23:44
 1/5 Mr. Truth ***** válasza:
100%
Gondolj a Mamára... József Atillánál is bejött :D
2014. okt. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jó barát akk. meg fogja érteni. Ha meg nem, akkor nyugodtan bek**hatja.
2014. okt. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
B*szki első ezen hatalmasat röhögtem;D
2014. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha nagyon fontos neked a lany akkor egyszeruen nem torodsz azzal hogy mit mond a baratod.

Mi fontosabb neked a lany vagy a baratsagotok?

Amugy ha o egy gazi barat megfogja erteni az erzeseidet es el fogja fogadni azokat.

2014. okt. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondom több mint valószínű fiatal vagy,beszéld meg a barátoddal mit szólna hozzá ha meg nem tetszene neki a dolog ak felejtsd el a csajt sokkal többet ér egy barát mint egy x ideig tartó kapcsolat:D
2014. dec. 1. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!