Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy lány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány az osztályomból mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány akit kb 3 éve ismerek és most vele kerultem egy osztályba.Már amikor megismertem tetszett és szerintem neki is tetszettem csak anno osszejott egy haverommal akivel már szakítottak.Most nem tudom,hogy érez e vajon még valamit irántam vagy nem?Akkor még normális test alkatom volt ami mára picit hájasra alakult és akkor az arcomon nem voltak pattanások most pedig teli vagyok veluk. Mit csináljak,hogy osszejojjek vele?

2014. okt. 27. 12:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy van-e meg valami a régi érzelmekből
2014. okt. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

" neki is tetszettem csak anno osszejott egy haverommal"


Ha annyira nagyon tetszettél volna neki akkor veled jött volna össze már akkor is.

2014. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigiek válaszát! :D 2-ik válaszoló akkor jott ossze vele amikor még csak megismertem.Miután szakítottak kezdtem el vele nagyon sokat beszélgetni.Csak annyi,hogy én buta voltam és nem nagyon foglalkoztam vele csak barátnak akartam és olyan lányokkal foglalkoztam akikbe megbántam,hogy energiát fektettem.Most pedig rákottem,hogy szeretem :3
2014. okt. 27. 13:14
 4/4 anonim válasza:

Sztem vagy kérd meg egy haverodat, h mondja el Neki...

Vagy próbáld meg Te...

Bocs, de más ötlet: NUKU!

2014. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!