Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek a gyerekkorb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a gyerekkorban kezdődő szerelemről, tarthat örökké?

Figyelt kérdés
Párommal 6 éve vagyunk együtt és most vagyunk 20 évesek,nagyon jól megvagyunk és nem is szoktunk sokat veszekedni.Együtt tervezzük a jövőnket,mindketten úgy érezzük nem tudnánk egymás nélkül élni.

2014. okt. 27. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ebben reménykedek, hogy a 17 éves korom óta tartó kapcsolatból lesz valami. L
2014. okt. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

35 év körüliekből álló baráti körömben, kb. 10% azoknak az aránya akik 15-18 éves korban megismert nagy szerelmükkel alapítottak családot, most is együtt vannak.


Így ez nem tűnik túl jó aránynak, de ha már azt nézzük, hogy akik 15-20 éves koruk közt találtak egymásra, azok közül most is kb. minden 3. pár együtt van (közben némelyiküknél szakítás volt, majd évek múlva újra egymásra találtak), az már elég jó arány.

2014. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó együtt felnőni..mert lényegében ezt teszitek. Nekem ez a véleményem.
2014. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Érdekel minden vélemény.Utolsó,kifejtenéd bővebben?
2014. okt. 27. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyerekek voltatok mikor összejöttetek. Semmit se tudtatok semmiről..most se nagyon. Egymáshoz csiszolódva nőttetek fel, ami persze jó lehet, hiszen tudjátok mi kell a másiknak, ugyanakkor ha a kialakult személyiségetek nem őszinte, akkor ez innen sokkal könnyebben borulhat. Most jön az az időszak, amikor rengeteg inger ér titeket és nagyon könnyen kibillenthet az egyensúlyból.


Valamint szerintem így, hogy együtt nőttetek fel, egy családtagot látsz benne, ami nagyon szép, hisz majd a férjed is a családod lesz..de szerintem ez így kialakulva sokkal jobban hajlik egy őszinte testvéri kapcsolat felé még ha nem is érzed. NEm azt mondom, hogy úgy szereted, mint a testvéredet, de sokkal könnyebben észreveszel egy másik férfit (vagy nőt, ha te vagy a srác).


Én a páromra ízig vérig férfiként gondolok. Persze a társam, barátom, de elsősorban férfi.


24 éves vagyok, 1 éve vagyunk együtt, de már régebb óta ismerjük egymást. Akkor még mindketten mással voltunk. Ha 4 éve jövünk össze, akkor biztos nem lennénk már együtt. Így hogy most..így minden esélyünk megvan rá.


Mindketten tapasztaltunk a kapcsolatban, munkában, életben. Tudjuk mit akarunk, mit várunk egy kapcsolattól, tudjuk kik vagyunk egymás nélkül. Ettől leszünk önállóak, függetlenek, és mégis szorosan összetartozóak.


Nekem ez a véleményem.


Persze szurkolok nektek, kívánom, hogy legyetek boldogok (együtt vagy sem)..én is ismerek ilyet.. A párom szülei 15 évesen jöttek össze, bár hozzá kell tennem, hogy ott becsúszott a baba 4 évvel később. Fene se tudja, hogy együtt maradtak volna-e..

2014. okt. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!