Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 1 hónapja szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónapja szakítottunk a barátnőmmel, azt ígérte megváltozik, csak kezdjük elölről az egészet, van rá esély, hogy valaki sokat változzon ilyen rövid idő alatt?

Figyelt kérdés
25 évesek vagyunk mindketten. Konkrétan egyszer csak a fejébe vette, hogy házasodni szeretne. Amivel nem volt gondom, de én még nem érzem késznek magam rá egyetemista fejjel, így kértem tőle, hogy várjunk még ezzel pár évet, mert szeretnék még picit dolgozni egyetem után. Ebből az lett, hogy kerek perec megmondta, nem lesz több szex, amíg el nem veszem feleségül. Ezt 5 hónapig bírtam, hiába hoztam fel többször is a témát, hogy ez így nem jó, meg sem hallgatott, aztán szeptember végén szakítottam vele. Aztán most felkeresett, mondta, hogy megbánta amit tett, elismeri, hogy nagyon rágörcsölt a házasságra. Nem tudom mit tegyek. Én is szeretem, de félek tőle, hogy nem változott valójában semmit, ismét csak házasodni akar.

2014. okt. 27. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Előbb változzon, aztán ha lehet látni a változást, és nem csak ideiglenes, akkor lehet róla szó.
2014. okt. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Esély van rá, de jól gondold meg, mielőtt belemész.
2014. okt. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Érthető, hogy miért akarsz előbb pár évet dolgozni. Együtt éltetek egyáltalán? Én a helyedben nem a házasságtól hanem attól félnék, hogy utána egyből gyereket akar. Azért 5 hónapot elég kemény dolog kihúzni csodálom, hogy eddig bírtad. Ha nem lett volna ez az 5 hónapos zsarolás akkor azt mondanám, hogy kezdjétek újra de ezek után inkább egy erős nemmel szavazok.
2014. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ez egy terrorista. ezt magának köszönheti én nem állnék vele szóba többet.
2014. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éve voltatok együtt?
2014. okt. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem éltünk együtt. Én Pesten lakom, ő Hatvanban. Onnan jár be dolgozni, szóval napközben elég keveset tudtunk találkozni, mert mindig hazajárt. Heti 1x nálam aludt azért meg hétvégén lejártam mindig hozzájuk.


3 éve lennénk együtt decemberben.

2014. okt. 27. 22:54
 7/10 anonim ***** válasza:

Energiavámpir.

Én nemmel szavazok!

2014. okt. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az együttlakás pedig igen csak fontos része a kapcsolatnak. Akárkivel is a közeljövőben: első körben lakjatok együtt és ha jól megy (1-2 év minimum) utána érdemes csak házasságról beszélni!
2014. okt. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 HUN_Sector ***** válasza:
Ne engedj az érzelmi és szexuális zsarolásnak. Az nem szerelmen alapszik.
2014. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Változhat 1 perc alatt az ember, de szerintem nem a házasság témában. Az komoly két fél által kell hogy közös akarat legyen. Ez nem lenne az. Megpróbálhatnátok szabályok lefektetése mellett, hogy x éves koridig nem nősülsz, ha elfogadja, te még mindig meggondolhatod magad és egyszercsak előállhatsza nagy kérdéssel. De ha ő ezt n fogadja el akkor valami hátsó szándék, gondolat van mögötte.
2014. nov. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!