Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam a barátnőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátnőmmel, hogyan dolgozzam fel?

Figyelt kérdés
Első nagy szerelmem volt. 2 évet töltöttünk együtt. Én tapasztalat nélkül mentem bele, neki rengeteg tapasztalata volt már párkapcsolat téren. Iszonyatos természete volt és sajnos eléggé alá voltam rendelve neki. Annyira terrorizált, hogy néhány hónapja teljesen magamba zárkóztam így kevésbé fájtak a bántalmai, de sajnos a szeretete sem hatott rám igazán úgy mint régen, ezért ő is boldogtalanná vált. Nemrég kiderült, hogy megcsalt én pedig szakítottam vele. Tudom, hogy nem kellene bánkódnom miatta, de hogyan engedjem el?

2014. okt. 28. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
ma$zturáŁj sokat
2014. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha te még ezek után is ragaszkodsz hozzá, akkor tényleg egy punci vagy, egy lábtörlő, akit előbb-utóbb megint ki fog pécézni egy ilyen csaj. Lépj túl rajta, növessz farkat, a szó képletes és valós értelmében is és fogd fel ezt az egészet, mint egy két évig tartó tanórát az élettől.
2014. okt. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Dugd meg a barátnőit
2014. okt. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kvázi szeretnéd ha innen valaki vigasztalna? Szegény kis elveszett pára...
2014. okt. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz négyes! :D Pont ez kellett!
2014. okt. 28. 16:29
 6/7 A kérdező kommentje:
Nah jó ki...ottúl unatkozom és szeretek rinyálni... De halgatok az előzőre és ühm, elfoglalom magam!
2014. okt. 28. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:
3-mas rohadtul tetszett xd
2014. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!