Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok szarul, ha én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok szarul, ha én szakítottam a barátnőmmel? F/19

Figyelt kérdés
4 napja szakítottam vele, de azóta sem vagyok valami hú de jó kedvű. Egyszerűen annyit veszekedtünk a végén, hogy teljesen felőrölt, de ő ezt nem akarta igazán megérte, tudomásul vette, de nagyon kivolt. És én sem vagyok valami jól, mindig eszembe jutnak az emlékek, meg hogy mennyire jó volt, de érzem, az eszem tudja, hogy jól döntöttem. Szerintetek már csak a megszokás az, ami kiváltja ezt belőlem?
2014. máj. 17. 10:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy akkor is jó döntésnek tartottad a szakítást, és most utólag is, természetes, hogy időre van szükséged ahhoz, hogy feldolgozd, és természetes, hogy hiányzik a barátnőd, és eszedbe jutnak a vele kapcsolatos szép emlékek.


Szerintem nyugodtan éld meg az érzéseidet úgy, ahogy jönnek, ne próbáld elnyomni magadban őket, és idővel egyre könnyebb lesz.

2014. máj. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PearlDiver ***** válasza:
Meddig voltatok együtt? Tök természetes, ha így érzed.
2014. máj. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!