Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miert kell ezt csinalni? ) :

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kell ezt csinalni? ) :

Figyelt kérdés
nekem elegem van mar a 1-2 honapos kapcsolatokbol mindig minden csaj szinte atver es csak is osszetori a szivemet...en csak annyit szeretnek hogy szeressen engem 1 csaj akit en is szerethetnek egy komoly kapcsolatot szeretnek vegre mert már elegem van a sok csalodasbol :( ez miert ennyire nagy keres a mai vilagban? 17/F

2014. okt. 28. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
ezt ke' csinálni-é, produkcióóó
2014. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az a gond, hogy kicsit ráerőlteted magad az aktuális párodra akinek ez nem tetszik. 2 lehetőséged van: Az egyik, hogy megpróbálsz egy hasonló mentalitású lányt keresni. Ott sem biztos a siker de ott legalább nem ez lesz a fő probléma. A másik, hogy kicsit lazábban fogod fel az egészet ne lássa rajtad, hogy minden percben vele lennél ha tehetnéd. Tudom, hogy ez nehéz amikor valaki ilyen mentalitású de máskülönben elég sokat fogsz csalódni.
2014. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Hat ez vicces en majdnem az osszes baratnomtol az hallgatom hogy a pasik nem tudnak 1-2 honaptol tobbet kibirni veluk.... szoval biztos fogsz talalni olyan csajt aki hosszutavu kapcsolatot szeretne veled
2014. okt. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem eroltetem magamat rá...csak mindig olyan rib...okat fogok ki akik felre lepnek...
2014. okt. 28. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég hihetetlen számomra, hogy mindenki megcsal téged. Akkor minek jönnek össze veled? Szerintem te kicsit hárítasz de te tudod.
2014. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kb 8 csajom volt ideaig akivel tobb volt mint 1 honap de abbol 5 megcsalt 1 et en csaltam 2 meg csak ugy szakitott vlm
2014. okt. 28. 21:54
 7/7 A kérdező kommentje:
a tobbi csajjal valo kapcsolatom max 2 het volt.
2014. okt. 28. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!