Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz a szakitás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz a szakitás utáni időszak? Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 1. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Emberek közé megyünk, lehetőleg baráttal találkozunk, kibeszéljük (ha olyan a barát). Ha nincs kivel megbeszélni, akkor elvonhatod a figyelmedet. Tévésorozatok, filmek, játék, esetleg túrázás baráti társasággal, bár ez mostanában ugye nem annyira jellemző, itt a tél.
2013. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Aktív társasági élet,bulizás,csavargás,haverok,és minden,ami eddig a kapcsolatod miatt kimaradt az életedből.
2013. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kapcsolatom másfél hónapja ért véget. Szerintem az első napokban, másfél-két hétben nem sok mindennel lehet elvonni a figyelmet, hiszen a gondolat folyamatosan ott van a fejedben.. Szerintem ez az az időszak, amikor sírni kell egy kicsit, kibeszélni magadból akár ezredszer is, és hagyni, hogy szomorú legyél.. EGY KIS IDEIG! Hiszen miért sírnál valaki után, akinek nem voltál elég jó? Sokan mondják, hogy ilyenkor bulizni kell, de szerintem akaratlanul is azon tudja magát kapni az ember a parkett közepén, hogy arra gondol "milyen jó lenne, ha most itt lenne velem".. Szóval ezt sem szabad elsietni.. Inkább keress magadnak valami újat, ami leköt. Edzés, táncolás, rajzolás, blogolj.. Én például mindig kiírom magamból az érzéseket, és utána mindig megkönnyebbülök kicsit. Most, másfél hónap után gyakran kapom magam azon, hogy órák teltek el anélkül, hogy eszembe jutott volna a volt barátom, és tudom, hogy idővel már nem is fog érdekelni. Neked is kitartást hozzá! :)
2013. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!