Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy fiú szerelmet vallott....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiú szerelmet vallott. Elmondta, hogy fontos vagyok neki, de én nem szeretem. Mit tegyek? SOS! ) :

Figyelt kérdés

Öt napot töltöttem egy közösséggel. Volt ott egy fiú.

Első nap megismerkedtünk. Jófej volt, kedves, gondoltam lehetnénk barátok. Aztán másnap elkezdett bámulni. Harmadnap szerelmet vallott, elmondta, hogy én vagyok neki az első, akit szeret és hogy nagyon szeretné ha összejönne ez az egész. Életemben először mondott nekem ilyet egy fiú. Helyes srác, de nem szeretem különösebben. Többször is meg akart csókolni, de mindig elléptem, mondtam, hogy nem fog összejönni, legyünk barátok. Beleegyezett, de másnap megint meg akart csókolni. A szája elé raktam a kezem, megmondtam neki, hogy tudom hogy többet akar mint simán barátságot és mondta hogy igen. Kértem hogy lépjen tovább, túl nagy a távolság, nem fog összejönni. Közben már mindenki tudott (kb 50 ember) a mi kis love storynkról, úgyhogy kerültem, nem beszéltem vele. Amikor búcsúzkodtunk, megölelt és mondta hogy ha nem találkoznánk, tudjak róla hogy sose fog elfelejteni és még mindig nagyon fontos vagyok neki. Ezalatt az 5 nap alatt többször sírtam, nagyon megrázott az egész, próbáltam feldolgozni, de nem tehetek semmit.


Barátságot szeretnék, de nem többet. Nem szeretnék reményeket adni neki, de meg sem akarom sérteni. Facen szoktunk beszélni. Mit tegyek? Hogyan jelezzem felé ezt egyértelműen?

Nagyon szépen köszönök minden értelmes választ, felpontozok érte :)

14/l



2014. okt. 29. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
27%

Mikor elkeztem olvasni azt gondoltam hogy olyan 18-19 lehetsz a problémád alapján...aztán a végéhez apoztam és beszarok a nevetéstol xdddddddddd lololo

18f

2014. okt. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%

Akkor nosza, mondd el neki ezt!

Attól, mert ő beléd van esve, még nem vagy köteles járni vele. A párkapcsolat két emberen múlik.

Az meg, hogy először mondtak ilyet? Csak ezért nehogy összejöjj vele. Annyiszor fogod ezt még életedben hallani, hogy meg is unod.

2014. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Bocs az iras hibakert cica :D
2014. okt. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%

3 nap után nem hiszem hogy valaki szerelmes lehet szóval szerintem kicsit eltúlozta a dolgot a 'szerelem' szóval.

De egyébként ha tényleg ennyire fontos vagy neki meg minden akkor furán hangozhat de ha nem beszélsz vele sokáig akkor el fog felejteni csak idő kérdése, ez lehet 1-2 hét de akár 1 év is (bár ilyen 3 nap után szerelembeesés esetén nem lesz 1 év)

Én is úgy tudtam elfelejteni az első szerelmem hogy 2 évig nem beszéltem vele

2014. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát velem is pont ez történt de máshogy váltunk el.Legjobb barátomnak hittem,aztán összejöttem vele és elhagyott,a hátam mögött meg irogatta az exének hogy üres szívvel járt velem.Szóval kb.ez is olyan lenne.

Áradozott hogy járjunk mert ilyet még nem érzett senki iránt és hogy öngyilkos is lenne ha elhagynám.Később meg kibújt a szög a zsákból

Azt akarom mondani neked hogy vigyázz mindig az ilyenekkel,mert én is elhittem egyszer egy hazug szív szavát

2014. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Már jelezted felé egyértelműen. Teljesen jól csináltad. Ha ő nem tud továbblépni, akkor a legjobb, ha megírod neki, hogy nem akarsz vele tovább levelezni, mert ez csak fájdalmat okoz.


42F

2014. okt. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól csináltad. Ne aggódj van ilyen egy idő után majd megszokod és nem fog ennyire felzaklatni a sokadik ilyen srác.
2014. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fogyj le, úgy eldob majd, mint a huzat!
2015. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!