Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire fontos, hogy a párotok megerősítse a szerelmét felétek szóval és/vagy tettekkel?

Figyelt kérdés

Itt nem arra gondolok, hogy óránként mondogassa, hogy szeret, de szerintem fontos, legalábbis nekem, hogy megerősítsen abban, hogy tényleg szeret.

Nem elég "csak tudni", hogy egy pár vagyunk és kész.

Nálatok ez hogy működik? Szavakban vagy inkább tettekben, figyelmességekben?

Előfordulhat az, hogy ha egy nő nem érzi a megerősítést, akkor előbb-utóbb elbizonytalanodik?


27N



2013. dec. 2. 12:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Néha jól esik egy-egy kedves szó, amivel megerősíti a dolgot, de nálam a tettek fontosabbak.. és igen, én is igénylem. :)
2013. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
nálunk szavakban van, de tettekben annyira nincs manapság :/ és igen fontos nekem nagyon 21/L
2013. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alkati kérdés - nekem fontos. (ismerek olyat is, aki ilyen drogdíler típus (nőben) - egyszer elmondta, beosztom 10 évre és az elég is)
2013. dec. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fontos, ha nem is szavakban, de tettekben minimum fejezze ki, hogy szeret. Sajnos volt egy barátom aki nem éreztette velem, ezért elbizonytalanodtam és végül szétmentünk.
2013. dec. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Ha szeret, azt érzem. Ha nem érzem, akkor hiába mondogatja. Szerintem apró gesztusokból lehet leginkább megbizonyosodni arról, hogy a másik szeret...abból, hogy elmegy a boltba, és megveszi a kedvenc csokimat...vagy hogy megsimogatja az arcom, ha fáradtan megyek haza munkából...apró jelek, de biztos a háttere
2013. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

NAGYON fontos. Szóval is, tettel is.

Nálunk például reggeli rituálé, hogy mielőtt elindul, bejön és néhány puszival felébreszt, mondjuk egymásnak, hogy szeretlek és szép napot.

Hétvégén ágyba visszük egymásnak a kávét, mikor ki, de nagyjából az esetek felében én, a másik felében ő.

És persze sok kis figyelmességgel is kimutatjuk. Például volt olyan, hogy azzal keltem, hogy én most friss kiflit kívánok reggelizni rendes vajjal, nem margarinnal - ő még szinte félálomban volt, de már húzta is a cipőjét, hogy meghozza nekem, amit kérek. Vagy például tegnap fél délután a westendben talpalt velem, mert adventi koszorút akartam, de nem tudtam, milyet, úgyhogy minden boltot végig kellett nézni először ötletért, aztán miután összeállt a koncepció, visszamenni mindenhova, ahonnan kellett valami.

De persze én is igyekszem. Például a koszorún kívül semmi más dekoráció nem lesz, pedig én azt szeretem, ha adventkor karácsonyváró fényekben és díszekben úszik a lakás. Vagy például majdnem minden délután viszek haza neki nassolnivalót, mert igényli minden nap, viszont ha van otthon, azt egyszerre megeszi. Boltba menni meg nem szeret, így tőlem kapja meg. Pedig nekem nehéz, mert vigyáznom kell a súlyomra, és így nem ehetek a sok finomságból :D


Szerintem mindkét fél részéről nagyon fontos, hogy kimutassa a szeretetet, a törődést. Így lesz egy kapcsolat teljes, boldog :)

2013. dec. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!