Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri még folytat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri még folytatni? Szakítsak?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt a barátommal. Eddig minden jól ment, teljes szívünkből szerettük egymást, de egy ideje ez megváltozott. Hazudott nekem, és azt mondta, hogy már nem úgy szeret, mint régen. Amikor rájött, hogy el fog veszíteni, visszakönyörögte magát, mondván hogy változtat és hogy nagyon szeret. Azóta érzem, hogy tényleg szerelmes belém, de titkolózik és én ezt már nem bírom. Még mindig szerelmes vagyok belé..

2014. okt. 30. 08:44
 1/9 CptTomato ***** válasza:
Szerintem szakíts vele.
2014. okt. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 era121416 válasza:
Szerintem is ha a pasim titkolozna akkor engem is idegesitene egy ido utan es kidobnam..:(
2014. okt. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ő az első nagy szerelmem, és nagyon nehéz lenne elengedni. Félek, hogy megbánnám, de így sem jobb :(
2014. okt. 30. 08:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Miben hazudott?
2014. okt. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fél hónapon keresztül azt mondta, hogy ugyanannyira szeret, mint régen, és kiakadt amikor rákérdeztem, hogy így van e. Mert én éreztem, végig éreztem, hogy valami nem oké. Aztán volt egy állítólagos barát barátnője, akivel rendszeresen együtt mentek suliba stb stb, akihez át is ajart menni filmezni. És ha nem tudom meg a face jelszavát(amit amúgy tudtam régebben is), akkor ezt is eltitkolja és simán ottalszik nála.
2014. okt. 30. 08:59
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
hagyd...aki szerelmes nem érdekli mas lány pont
2014. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy suliba jártok?


Egyébként nekem is vannak jó lány barátaim, simán ott aludnék náluk és nem lenne semmi. Nem jelentene többet mint barátság.

2014. okt. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szakítsatok. ez baromi nehéz én is tudom. de hidd el lesz jobb!!
2014. okt. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat, majd meglátjuk hogyan lesz tovább :(
2014. okt. 30. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!