Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha 14 évesen nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 14 évesen nagyon szerelemes vagyok?

Figyelt kérdés
nagyon szeretem őt.Őis engem ( szerintem ).Mindig együt sétálunk , mindent megbeszélek vele.stb.Már egy hónapja járunk.De sajnos nagyon duci vagyok és probálkozom nagyon ellene tenni de sehoy nem látványos.És már utaltrá hogy is is szeret meg szép vagyok stb.de félek hogy mivan ha eért elhagy engem.Pedig nekem ő a mindenem ( első szerelmem)

2014. okt. 30. 19:40
 1/2 nikafuka válasza:
Ha valaki igazán szeret akkor úgy fogad el ahogy vagy :) nem szeretnélek megsérteni de ez még csak gyerek szerelem :)
2014. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

normális :)

nekem is 14 évesen lett barátom és azóta is együtt vagyunk :)

2014. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!