Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek hány évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány évesen legyen valakinek az első szerelme és a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
16-17-18
2014. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kortól függetlenül kell hogy csalódjon és utána jöjjön jobb mint az első :) az első sosem tart örökké. A szüzesség elvesztése pedig érettségtől függ.
2014. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, amikor úgy alakul.
2014. okt. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
a húgom 14 éves neki ez még korai? mert most nagyon szerelmes akar lenni, én 17 éves vagyok és szerintem neki ez még korai
2014. okt. 28. 16:13
 5/7 anonim ***** válasza:
Valóban korai, és a szerelem amúgy se akart kérdése. Csak a csordaszellem hajtja, semmi több.
2014. okt. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Buford Tannen ***** válasza:
17-20
2014. okt. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szűzességem elvesztése 24 éves koromban történt meg. Bevallom, én is későinek érzem, szerintem 18-19 évesen kellett volna nemi életet kezdeni, utólag végiggondolva az életemet. Most nem foglalkozok azzal a ténnyel, hogy manapság 14-16 évesen "szokás" belevágni az ilyesmibe, mert nekem az még korai lett volna akkoridőtájt.


A jelent nézve panaszra nincs okom, van egy gyönyörű feleségem és egy csodálatos kisfiam. A huszas éveim elején volt inkább problémás az életem azon területe. Szorongást váltott ki belőlem a szűzességem megléte, nem véletlenül. Aki későbbi életkorban szűz, a nagy átlagtól eltérően, az szerencsétlennek számít, és ezt éreztetik is az olyanokkal.


Miért alakult ki bennem a szorongás? Mert tizennégy éves koromtól kezdve évekig azzal piszkált az egyik családi ismerősöm (nem fogom nevesíteni), hogy miért vagyok még szűz. 14 évesen már rakta belém a stresszt. Teljesen fölöslegesen zaklatott azzal, hogy nem kezdek bele korán a nemi életbe. Nem érdemes ilyen miatt megzavarni senkinek se a nemi érését. Hozzáteszem, hogy a mai közgondolkodásban megtalálhatjuk azt az eszmeiséget, hogy gáz szűznek lenni. Nem az ártatlanság, hanem a pancserség szimbóluma lett a szűzesség későbbi elvesztése. Nekem meggyőződésem, a szűzesség elvesztésének pontosan annyi a jelentősége számunkra, amekkorát tulajdonítunk annak. Ha úgy érzed, lassabb a nemi érésed a kelleténél, az szorongást fog kiváltani belőled. Mintha egy pszichés blokkot hozott volna létre bennem ez az egész téma, amit nagyon nehezen tudtam csak levetkőzni. Az a bizonyos ismerősöm odáig süllyedt, hogy egyszer rám veszekedett, miközben ingerülten kérdezte tőlem 18 éves koromban: "Voltál már nővel?". Azt kellett volna mondanom, semmi közöd hozzá!


Változó mértékben zavart a késői szűzességem 20-24 éves koromban. Volt, amikor extrém magasnak éreztem a libidómat (vele együtt a sovárgást is a nemi életre). Volt, amikor a tőrödés, a szeretett és a párkapcsolat hiányzott. Volt, amikor egyáltalán nem zavart a késői szűz állapotom, elfogadtam egy rövid időre.


Örülök annak, hogy kiírtam magamból ezt a rövid gondolatot, remélem nektek nem kell majd olyan dologért aggódnotok, amiért nem is lenne muszáj.

2021. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!