Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám megszerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám megszerezni a srácot?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Magam sem gondoltam volna, hogy egyszer egy ilyen kérdés elhagyja majd a számat. Általában nem futok senki után, viszont van egy srác, aki teljesen elvette az eszemet. A gond csak az, hogy szerintem lesz@rja a fejemet. Azért használtam a szerintem kifejezést, mert nem tudok eligazodni a cselekedetein. Huszonévesek vagyunk és nekem fél éve lett vége egy hosszú kapcsolatomnak. Sosem volt még egy éjszakás kalandom korábban, de ezzel a sráccal egy baráti társaságba kerültem és nagyon közül kerültünk egymáshoz (szóismétlés ouch :D ). Szóval fél évig "járt utánam", csókolózgattunk, de mindig, amikor komolyabbat akart, akkor ellenálltam. Végül, mikor éreztem, hogy elveszítem belementem. Volt pár iszonyat rossz szexünk, ami nem azért volt rossz, mert bármelyikünk is béna lenne (szerintem), hanem egyikőnk sem volt képes elengedni magát. Neki sem volt még egy éjszakás (vagyis inkább kapcsolaton kívüli) szexe és nekem sem. De szépen haladtunk... Azonban az a baj, hogy eltávolodtunk egymástól. Sok volt körülöttünk a kavarás, mindenki beleszólt mindenbe (közös baráti társaság). A srác úgy tudja, hogy nekem kapcsolatom van és kérdezgette a közös barátokat, hogy kivel vagyok. Mellesleg én is úgy tudom, hogy neki kapcsolata alakul és bevallom én is nyomozgatok, hogy kivel lehet, mennyire komoly. A hétvégén azonban hivatalosak vagyunk egy buliba (egyik barátnőnk névnapi bulija lesz) és találkozni fogunk. Most nem valami fényes a kapcsolatunk, és az a baj, hogy nekem a szex elég volt ahhoz, hogy teljesen, totálisan eszeveszettül beleszeressek. Nála pedig szerintem pont az ellenkezőjét váltotta ki. De elhatároztam, hogy bármit megteszek, hogy rávegyem, adjon nekünk egy esélyt. Tudom, hogy nem egy nőnek kell pedáloznia, de nem szeretném őt menni hagyni. Úgy érzem, még nincs lezárva minden és talán még lehet ebből komolyabb dolog is. A kérdésem az, hogy hogyan közeledjek hozzá, ha minden bizonnyal első körben el fog utasítani? Nem tudom miért, de tudom, hogy érez ő is valamit. Nem csak ezt akarom hinni, hanem ebben biztos vagyok. Ti mit tennétek a helyemben? Ha úgy tetszik hogyan csábítsam el, ha most gyakorlatilag haragban vagyunk? Köszönöm előre is.

2014. okt. 30. 23:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ezt nem fogtad rövidre :)

Szerintem simán csak keresd a társaságát, mosolyogj, poénkodj egyszer-egyszer nézz rá úgy, hogy tudja, h mit szeretnél. A leírtak alapján szerintem ennek elégnek kell lennie. Amúgy sz nekem nem jött le, hogy miért is vagytok haragban??

2014. okt. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt én sem tudom, hogy miért vagyunk haragban. Vagyis, tudom, hogy volt sok kavarás körülöttünk. Meg igazából elég távolságtartó lett. Állítólag nem jövök be neki (ezt a szemembe sose mondta). Csak azt nem értem, hogy akkor miért fűzött hónapokon át. Csak a szex volt az oka?
2014. okt. 30. 23:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Tiszta brazil szappanopera. Szívesen leírnám a véleményem, amivel lehet h nem jutnál előrébb... bár sosem lehet tudni.


Azonban, ez: "Általában nem futok senki után" egy szempillantás alatt fölba**ta az agyam. :D Ha te ilyen csaj vagy és ez az életfilozófiád akkor miről beszélünk? Te futsz egy csávó után amikor erre még nemvolt példa, hát kérlek szépen hova fajul ez a k**va világ?

2014. okt. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
jó kérdés :S
2014. okt. 30. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mindig reménykedek, hogy magamra ismerek egy ilyen kérdésben, az említett srác személyében. :(
2014. okt. 31. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!