Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik de haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik de haragszik rám mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nyáronéletem leges leges leg nagyobb hülyeségemre belementem egy fogadásba az eggyik "barátnőmmel"és a fogadásba benne volt a fiú is akinem tudta ezt az egészet:( de a fiú megtudta és megutált :( de közbe nekem nagyon nagyon tetszik a fiú :( beszêltem vele,azt mondta nem utál csak tőllem nem ezt várta. Most mit tegyek? NAGYON tetszik :(

2014. okt. 31. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mondd el a sztorit
2014. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kiderült rólad az igazság már nem tudsz mit csinálni.Ismer.
2014. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Marko polo ***** válasza:

KEdVeS LaUrA001 , ValaMI bőVeBB sztori KénE , Mert EBBŐL semmit nEm TudtUnk meG.

valami hosszabb történetet privátban vagy valami ... péeles , köszi

2014. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csalódást okoztál neki, azt hitte, ennél te értelmesebb vagy, de kiderült, hogy nem. Nem fogod tudni bebizonyítani neki az ellenkezőjét, már kiábrándult belőled. Egy dolgot tudsz tenni: legközelebb okosabb leszel, és nem járatod le majd magad a következő kiszemelted előtt.
2014. okt. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De most meg majd ezen fogsz kattogni, hogy mi lett volna ha nem teszel ilyet és ha nem lesz a srác engedékenyebb később akkor derül már nem derül ki milyen sztori lehetett volna ebből.

Be ne csavarodj.

2014. okt. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bíztatóbb kommenteket vártam. Mintha komolyan tudnátok mit gondol ő basszus.. Nem azt kértem h szerintetek mit gondol? Hanem arra a k***a mondatra vártam a választ hogy MIT TEGYEK. Remek már ez miatt majdnem magamba vágtam a kést de gondoltam hátha van egy kis remény. De kösz mindenkinek.
2014. okt. 31. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Drága kérdező privát üzenete az amúgy teljesen kulturált és értelmes véleményemre:

"Gratulálok, bíztató vàlasz ;) nézz magadba cica;)"


Kérdező, kezdem érteni ezt a srácot. Kimutattad, milyen vagy valójában, ő meg borzasztóan megundorodott tőled.

2014. okt. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!