Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vissza szeretném szerezni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vissza szeretném szerezni a barátom hogyan tegyem mert szerintem haragszik rám?

Figyelt kérdés
Az a bajom hogy van 1 barátom akivel megvagyunk de az elmúlt időben kicsit furcsán viselkedett velem. Kiderült hogy találkozott 1 lánnyal akivel ő elvolt és azt mondta nekem hogy szeretne azzal a lánnyal lenni és nagyon sajnálja de már nem érez annyira nagy szerelmet mint az elején és kiszeretné próbálni a másik lánnyal. Ez nekem nagyon sz*rul esett és írtam a lánynak hogy szálljon le róla mert ő az én barátom és ő miatta nem fog szakítani velem. A lány leszállt a barátomról de a barátom így is szakított velem és most próbál összejönni a lánnyal aki nemet mondott amikor rákérdezett a fiú de hogy tudom vissza szerezni nem akarom hogy a másik lányé legyen mert én szeretem őt a másik lány meg alapjáraton szép bárkit megkaphat akit akar menjen oda miért az kell neki aki nekem?

2012. aug. 19. 11:28
 1/9 A kérdező kommentje:
amúgy én 15 vagyok a barátom 16 és az a lány aki tetszik neki jövő hónapban tölti a 15-öt
2012. aug. 19. 11:30
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

De szánalmas vagy... Hagyd békén a srácot, NEM kellesz neki... Akár van másik lány akár nem...

21L

2012. aug. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sajnos így van:\ ahogy az elöző mondja
2012. aug. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
önbecsülésed az 0. Felejtsd el a volt barátod. vége.
2012. aug. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy vége de pont 1 kisebbel jönne össze és fél évig együtt voltunk nehogy már vele
2012. aug. 19. 11:38
 6/9 anonim ***** válasza:
Felszínes liba vagy. Lehet h ezért hagyott ott, v esetleg azért, mert nem tudsz írni.
2012. aug. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok felszínes liba!!
2012. aug. 19. 11:45
 8/9 anonim válasza:

Szerintem nem vagy az, csak iszonyú féltékeny. Képzeld magad a barátod helyzetébe: van egy szerelmed, akivel minden oké, minden szép és jó... de aztán számodra érthetetlen okból, kezd kialudni a láng. Váratlanul találkozol egy kedves, jóképű fiúval, aki nagyon szimpatikus, bejössz neki,sőt, talán jobban kijöttök egymással, mint eddig a barátoddal.

Te mit csinálnál? Ugye, hogy nem bírnád ki sokáig, és megmondanád a fiúdnak, hogy szerinted ez már nem működik, és van valaki akit megszerettél. Ha a pasid ezek után a nyakadon lógna, sőt, irogatna annak a fiúnak, akit úgy szeretsz, hogy ne álljon szóba veled! és emiatt ő kerülni kezdene és visszautasítana, stb., te MIT szólnál???? Egyáltalán kedvelnéd ezután a volt barátodat? Hát kötve hiszem...


Akkor most nyisd ki a szemed és vedd észre: TE vagy az, aki 2 ember szerelmének útjában állsz.

De NE fájjon a szíved! Ez nem azt jelenti hogy nem kellesz most már senkinek. Ellenkezőleg: szerencsésen jártál. A barátod akár meg is csalhatott volna, de őszinte volt veled. És Te pedig szabad vagy egy új, talán most már az igazi szerelem felé!! Hajrá, sok sikert, csak légy bátor! Nézz körül és észreveszed a benned és az igazi szerelmedben található közöset! Előtte azonban a múltat engedd el.

2012. aug. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
nem akarlak megbántani de ha szereted hagyd hogy boldog legyen
2015. márc. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!