Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mivel lepjem meg a szerelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a szerelmem?

Figyelt kérdés
Ti mit találtok nagyonnagyon szexinek srácok? 168 cm vagyok és 63kg. Így gondolkodjatok. Azt szeretném, hogy nagyot üssön. Titeket mi izgat fel? 17\L :D

2014. nov. 1. 23:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugorj rá egy szekrény tetejéről. Akármennyire kicsi is vagy, az nagyot fog ütni. :D
2014. nov. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem valami szexit kéne felvenned. Mondjuk valami hasonlót:

[link]


19/f

2014. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

-egy harmadik, aki lány ez overkill


-amúgy ha magáévátehető rbancként viselkedsz... úgy értem ,hogy illegeted előtte a csípőd combfix stb, szemébe nézel miközben szpod, mondod neki ,hogy keféljen meg, erősebben, belemarkolsz a combjába... szóval ha képes vagy átszellemülni a GYERE IDE ÉS TÉPJ SZÉT kicsit már már túl allegorikus szerepbe :) én ezeknek örülnék. imádom a mélytorkot.

az egészben a legfontosabb ,hogy éreztesd vele, hogy totálisan oda akarod adni magad neki

2014. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
TWERK :D
2014. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszoló!


Köszönöm sokat segít, de a csombszorítós szemezős dolgok mindig megvannak. Esetleg ennél is jobb análmentesen lehetőleg.

2014. nov. 2. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!