Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon féltékeny vagyok mindenkire a szerelmem közelében van, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem mutatom ki neki meg próbálok nem nagyon problémázni semmi miatt, de ez már belül teljesen felőröl. nincs étvágyam és folyamatosan szorongok. úgy érzem hogy nem vagyok neki elég fontos és mindenki fontosabb nálam, pedig elvileg szeret, meg jól megvagyunk.

2014. okt. 31. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
eleget foglalkozik veled?
2014. okt. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lazíts és élvezd az életet! Megérdemled hidd el! :)
2014. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát én úgy érzem hogy elhanyagol és ezt amúgy mondtam is neki, aztán pár napig jobb volt, de aztán megint minden ugyan olyan marad mint volt:/ meg mostanában sok a lány barátja és úgy érzem hogy így már nincs szüksége rám.
2014. okt. 31. 13:29
 4/8 anonim ***** válasza:

akkor szervezz te is programokat, és mond el, hogy ez bánt téged!

ha nem lesz jobb, akkor gyorsan vége lesz..

2014. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ez a probléma nálam is pontosan. Ráadásul lány iskolába jár szinte csak lányokkal. :(
2014. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ryury ***** válasza:

sziasztok

én is igy állok a féltékenységgel. rájöttem hogy igazából ezzel valahogy együtt kell élni. Engem már sokan kicsináltak és ezért is vagyok nagyon féltékeny. Csak sajnos pl az én párom tipikusan azaz ember akinek szüksége van arra hogy flörtöljön meg a környezete visszajelezze hogy ő "helyes". Minap smseket találtam hogy kávézgat valami csajjal a melohelyről... és ő irta a csajnak hogy "minél többet szeretnélek látni" meghogy a kollégival tárgyalta hogy ha bejönne a csajnak akkor nem csak neki kéne kezdeményezni... rákérdeztem erre hogy hát csak barátok meg tud a csaj rólam és semmi nem történt mert nem akar engem megcsalni. De azt nem fogja fel hogy már ez is érzelmi megcsalás meg ez nagyon bántó. Én meg most aludni se tudok meg rossz az érintése is mert benne mvan hogy én vagyok a szemét meg a kaki és nem vagyok elég neki meg miért nem vagyok elég? Miért keresi más társaságát miért ír ilyet másnak? ha én tenném ugyanezt rég otthagyott vlna tuti. de én nemtudom megtenni mert szeretem :( úgyhogy én sem tudom mit csináljak a féltékenységgel de már belebetegszem. bizni szeretnék de igy ngyon nehéz. aztmondja szeret meg ha nem szeretne nem lennék együtt...

2014. nov. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is egy cipőben járok veletek. Korábban nem voltam féltékeny mert többet foglalkozott velem, de mára már egyre többször hanyagol. Az én párom is társasági lény, mindenkivel jóba van és sok a lánybarátja... Többször veszekedtünk emiatt de próbálom fékezni magam, mert ebből így csak szakítás sülhet ki. :(
2014. nov. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló volt a helyzet, az egész dolog addig tartott amíg a baratom szakított velem a sok veszekedés miatt.

A féltékenység onbizalomhiány miatt van. Es sajnos a mai világban, az internet mellett ahova több száz magyar lany tolt fel kepeket mindenhova, nem lehet nem féltékenynek lenni.

En azt tudom tanácsolni mindenkinek, hogy ne várjatok meg a kapcsolat véget emiatt hanem valtoztassatok magatokon. Fogadjatok el onmagatok es tudatositsatok magatokban azt, hogy a baratod veled van, nem mással, es azert van veled mert azeret. Ha más kellene neki szakítana es hiába van több ezer lany barátja, ha veled van akkor veled van. Ha meg megcsal az ellen nem tudsz tenni semmit, akkor se ha feletekeny vagy mert igy is ugy is megtörténik. Magadnak artasz.

2015. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!