Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ennyit nem képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyit nem képes értem megtenni?

Figyelt kérdés
Ma nagyon rossz napon volt, semmi nem jött össze és előjött egy régi fájó emlék. Olyankor, ha ez előjön mindig csak a barátom tudott megvígasztalni. Attól félek, hogy holnap is ez lesz, megkértem a barátom, hogy legyen velem, megnyugodnék ha sírhatnék a vállán, de azt mondta, hogy fontos dolga van. Na de az a fontos dolog az nem más, mint egy lányismerősének hazaszállítása kocsival, aki a szomszédja!!! Komolyan, most mit tegyek, ha ennyit számítok már neki? Még mindig ragaszkodok hozzá.

2014. nov. 2. 23:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem képes megbecsülni, ne foglalkozz vele és keress mást!
2014. nov. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat nem a látszatra épül.

Ha az alapok nincsenek meg, összedől.

Az alapok azok, hogyha látom rajta, vagy mondja, hogy nem érzi jól magát, nem hagyom egyedül soha.

Ez csak az egyik, de nálatok már ez megszűnik külső dolgok miatt.

Ezután ne számolj rá többet.

Ez nem kapcsolat.

És nem az indok miatt. Az mellékes. Itt nincs indok, ami meggátolna.

2014. nov. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha arra nem képes, hogy fél órát adjon az idejéből és Te legyél neki az első, akkor hagyd inkább...

Én mindent megtettem a barátnőmért 1 évig :) Mint valami romantikus filmben... szerettem , imádtam, ott voltam mellette.. :)

Még sem volt jó neki és "kidobott". :)

2014. nov. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3-as :)

Együtt tudok érezni veled, nekem is volt ilyen.

Ellenben más is volt, aki nagyon ragaszkodott, nem illettünk össze, mégis szinte a nyakam lógott, mindig minden szavamat leste, és én szakítottam vele.

Ő is panaszkodhatna, de vele tényleg nem illettünk össze.

2014. nov. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!