Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Legjobb barát, de szeretem, ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legjobb barát, de szeretem, ő nem, mit tegyek? (tudom, tucatkérdés)

Figyelt kérdés

20on felül vagyunk mind a ketten.

Régen majdnem összejöttem vele, aztán barátok lettünk inkább. már egy éve lassan. mindig is szerettem, sose mondtam el neki. közbe neki volt egy barátja, most megint kezdenek összejönni.

Tényleg nagyon jó barátok vagyunk e-mellett.

De én ezt nem bírom ki, fáj nagyon. Nem szabadott volna idáig engedni az egészet, de életem részévé vált így is a lány.

El kéne neki mondanom mit érzek, majd megmondani neki hogy fáj nekem, és ne beszéljünk.

Alapból kevés barátom van, szóval ha ő kiszakadna az életemből, senki nem lenne akivel ilyen jól el tudunk hülyülni, szivatni egymást..

Ha elmondanám neki hogy mit érzek, az egész helyzet megváltozna, és talán a legjobb barátomat is elveszíteném, ultra sz@r lenne.

Ti mit tennétek?

21f



2014. nov. 5. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
hát először nem a szavakkal próbálkoznék...hanem a testi jelekből rájönni...
2014. nov. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos biztos vagyok benne hogy barátjaként szeret
2014. nov. 5. 11:34
 3/7 anonim ***** válasza:
akkor ne mond el neki...mert tökreteszed vele a kapcsolatot...
2014. nov. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én eddig 3x szívtam így meg. Miután elő álltak a szerelmes vagyok beléd dologgal már soha nem állt vissza a korábbi barátság. Ha úgy érzed együtt tudsz élni azzal hogy visszautasít hajrá. Persze ettől függetlenül valószínűleg ő is kicsit másképp néz majd rád. Egész más úgy poénkodni vagy elmesélni valamit pl a szerelmi életedről hogy tudod a másik már nem csak barátként tekint rád.

19/l

2014. nov. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

szemét emberi érzelmek...

az a legnagyobb gond, hogy ígyis sokmindent csinálunk együtt, járunk mindenfelé, koncertekre, és túlságosan is jól elvagyunk.

csak ő mégse érez irántam semmit, nekem meg szenvedés az egész néha. sőt, most hogy a volt barátjával kezdenek összejönni, nem kellemes rémálomból felriadni majdnem minden éjszaka.

sajnos tanulmányi eredményemre is kihat az egész, két tárgyból is utolsó tárgyfelvételt.


szóval nem vagyok benne biztos hogy el tudnám viselni ezt, ha megváltozna ez a barátság. de ezt sem.. elég nagy dilemma ez így

2014. nov. 5. 11:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Dobd a csajt most. Nem vicc. Az első 1 hét szar lesz, utána el is felejted.
2014. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen szar is a helyzet tönkreteszed a barátságotokat ha elmondod, tapasztalat. Én azt javaslom maradjon csak a barátod, ha megtetszik neked másik csaj akkor már meg is van oldva a probléma.
2014. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!