Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már így? Mit tanácsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már így? Mit tanácsolnátok?

Figyelt kérdés
A jelenlegi párommal nemrég jöttem össze (3 hónapja). Kezdetben egy barátság volt, és nem éreztem iránta hű de nagy szerelmet, nem dobbant máshogy a szívem, amikor ránéztem, semmi ilyenről nem volt szó. Barátok voltunk, viszont el tudtam volna képzelni az életemet mellette, ő meg közben belém szeretett. Nekem nem volt senkim, és összejöttünk. Eddig is szerettem, de a baráti szeretet átcsapott párkapcsolati szeretetbe. És igazából nem úgy jöttem össze vele, hogy belezúgtam, elvette az eszemet a szerelem meg hasonlók. Viszont ezt hiányolom. Nagyon. Szükségem van erre az érzésre. Boldog vagyok mellette, nagyon jó a kapcsolatunk, nagyon szeretem, viszont nem vagyok szerelmes. Kételkedek az érzelmeimben. Szerintetek mit tegyek? Tanács?

2014. nov. 5. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
fogadjunk hogy csaj vagy mert tisztan lacik hogy nektek semi se jo szanalmas. iod kozbe biztos rajotel h eleg jol nez ki a felszines igenyeidnek ezert engedted magadnak h beleszerress kulsejebe vagy esetleg kiderult hogy gazdag ???
2014. nov. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mit tanácsolnék, nagyban függ attól is, hogy hány évesek vagytok a pároddal...
2014. nov. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
17, fiú vagyok. Ez nem a külsőséges, felszínes dolgokról szól.
2014. nov. 5. 00:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon össze vagyok zavarodva, mert a leírtak ellenére belehalnék ha elveszíteném...
2014. nov. 5. 00:28
 5/9 anonim ***** válasza:

Szóval először nem voltatok szerelmesek egymásba, aztán ő igen, aztán te is, és most te megint nem? (Bocsi egy kicsit kusza a fenti szöveg, de ez az én hibám. :) )

Próbálkozzatok aktívabbak lenni. Ha az se megy, akkor nincs mese minél előbb szakítotok, annál hamarabb túl lesztek rajta. Sorry.

2014. nov. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
18/f vagyok 14 éves a barátnőm (nem,nem egy h*lye kis idétlen 14 éves p*csa) 3 hónapja jöttünk össze úgy,hogy ő fülig szerelmes lett belém,én meg csak belementem.Mára úgy érzem,hogy megőrülök,ha nincs velem.Még mindig nem vagyok annyira szerelmes,sőt,de ennek ellenére nagyon nagyon fontos nekem a lány,tudatosan is,érzelmileg is...kell nekem a gondolkodása,a szeretete az ölelése stb.Sajnálom,hogy te nem érzel így.Próbálj meg beleszeretni.Egyébként sok embernek addig jó,míg csak az egyik fél a szerelmesebb,mert addig van szinten a kapcsolat :)
2014. nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálam is volt hasonló,én voltam a lány (már inkább nő)és őszintén valami mindig hiányzott a kapcsolatból!


Persze lehet te majd őrülten szerelmes leszel belé,mert volt már erre is példa a világban :)


Tanácsom:adj még időt magadnak,hátha megszereted szerelemmel.

2014. nov. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Értem, tehát még fiatalok vagytok. Szerintem egy kicsit még várjál, hogy hogyan alakul a dolog, aztán ha továbbra sem érzel többet, akkor lépj tovább. Ebben a korban még fontos a szerelem megélése szerintem, úgyhogy ne ragadj le egyvalakinél, aki iránt valós szerelmet nem is érzel. Ha 25-30 fölött lennél, akkor azt mondtam volna, hogy végül is nem probléma, ha "csak" ennyi van, de most még érezhetnél többet is...
2014. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 hónap sok. Szerintem ne erőltesd.
2014. nov. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!