Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után nem "ijesztő"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után nem "ijesztő" kimondani a másiknak, hogy szeretlek?

Figyelt kérdés

Adott egy párkapcsolat, tegyük fel eltelt 1 hónap. Minden rendben van a kapcsolattal, jól érzik magukat, érdeklődnek egymás iránt, keresik egymást, minden csók gyönyörű, de ez rövid idő és valószínűleg, ha az egyik fél kimondja, hogy szeretlek ijesztő lehet a másik fél számára.

És talán az érzésekben sem lehet teljesen biztos az ember ennyi idő után, de tudjuk, hogy mindenki más.

Szerintetek mennyi az az idő, ami után nyugodtan ki lehet mondani?

Melyik fél szokta ÁLTALÁBAN először kimondani?

Ti mennyi idő után mondtátok ki?

Illetve van-e köztetek olyan, akinek rövid idő után kimondták és meglepődött? Megváltozott-e bennetek a vonzalom?



2014. nov. 5. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
hát igen sajnos van ilyen de akinek ez ilyesztő az vagy egy beteg állat vagy csak dugni akar, gondolj bele ha egy párkapcsolat nem a kölcsönös szeretetre alapul akkor mi értelme van? max kicsit meglepő lehet először hallani de nyilván a másik fél is így érez ha még nem lépett le, ha meg berezel ennyitől akkor meg csak kamatyolni akart, de igazából nem akart elköteleződni
2014. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Én jártam úgy hogy a 2 vagy 3 randi után benyögték hogy szeretlek... szerintem az korai .. nem is ismered szinte a másikat és szerintem ezzel a szóval nem szabad dobálózni, csak azért mert 2 randin mondjuk jól érezted magad.. x hónap múlva ha tényleg úgy érzitek nyilván kimondjátok de nem kell elsietni.. Hogy ki mondja ki először az lényegtelen
2014. nov. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
lényegtelen. amikor érzed. nem mondani kell hanem kimutatni. az hogy azt mondod hogy szeretlek semmit sem ér, mondani sok mindent lehet.
2014. nov. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
20%
3. tévedsz, ez alapvető pszichológia, a nők inkább szavakban a férfiak pedig inkább tettekben fejezik ki az érzéseiket, ezért van hogy a nők ha rossz napjuk van inkább kibeszélik míg a férfi dúl fúl :D , a szerelem is ilyen, a nők mondják inkább még ha speciál nem is elsőre de ők mondják többször a férfi meg inkább kimutatja, pl virág csoki elviszi ide oda stb , ugye ugye :D
2014. nov. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi szinte nem is randiztunk, vagyis nem volt az a tipikus randi feeling. Voltunk együtt valahol, azután már nem kellett magyarázni, összejöttünk. Így mondhatni életemben csak egy randin voltam. Ez után az első héten bemutattam itthon. Ha minden igaz ott még pontosan a szeretlek nem volt, de kb 1 hét után már igen.


Eredmény: 3 éve együtt!!!

2014. nov. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi mielőtt összejöttünk barátnőmmel, vagy másfél hónapig kerülgettük egymást, és már kölcsönös szeretlekkel kezdtük a kapcsolatot, szóval embere válogatja mikor mondják ki :D és nem változott semmi sem, lassan két éve együtt vagyunk
2014. nov. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem írtad, mennyi idős vagy, de ha ez szerinted még ijesztő lehet, akkor talán fiatal lehetsz.


Még tinikoromban sem tartottam ijesztőnek ezt a szót, érzést sem, adta magát valahogy, igaz akkor a barátom mondta ki először, azt már meg nem mondom mennyi idő után.

Mostani Páromnál, meg találkozás előtt is párszor majdnem leírtuk, mikor még csak üzenetváltások voltak, érzetük, és alig vártuk a találkozást, hogy végre együtt lehessünk, egymás szemébe nézhessünk.

Azt viszont már nem tudom ki és mikor mondta ki, de tudtuk és éreztük, nem volt kérdés. Szerintem az egyik legszebb szó, érzés! Mondja Ő is, én is mai napig, 3 éve együtt és együtt is élünk.


#4 mivel nem vagyunk egyformák, én szavakban és tettekben is tudatom Vele. És szerintem Ő is ugyanannyiszor mondja, mint én.

"a nők mondják inkább még, ha speciel nem is elsőre, de ők mondják többször, a férfi meg inkább kimutatja, pl. virág, csoki, elviszi ide-oda stb." erre is rácáfolnék, lehet nagy általánosságban igaz, de Párom nem híve a virágnak, és én sem szeretem a "halott" virágot, ha ad is csokit, vagy elvisz valahova, azt sem úgy veszem, inkább figyelmességnek, ezek nélkül is ki tudja mutatni, hogy szeret! És nem ezek jelentik, hogy mennyire szeret, vagy nem szeret. Talán fiatal korban többet jelenthet, mert tán nem tudják úgy értékelni, azt, hogy együtt vannak, amiket együtt éltek meg és csak ebben mérik. Bár lehet ez is erős túlzás/szó erre. De nekem nem ezek az úgymond mércék, máshogy látom és állok a dolgokhoz. Többre értékelek/m az együtt megélt időt, hogy Vele lehetek, persze nem azt mondom, hogy nem esik/nek jól, ha elmegyünk valahova, ettől függetlenül tudom, hogy szeret!


És kérdező ne agyald túl, éld meg az adott pillanatot, élvezd ki.

Kimondja ki először és mikor, erre sincs úgymond törvény/szabály, aki épp az adott pillanatban úgy érzi, igaz ne egy hét után.

Mikor tinikoromban kimondta a barátom, akkor majd kiugrottam a bőrömből.

A Páromnál is örültem, nagyon jó volt hallani Tőle, igaz éreztette is.


36/N

2014. nov. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
100%
19 éves lány vagyok, volt 2 barátom, 6,4 hónapos kapcsolatok, de egyikőjüknek sem voltam képes kimondani. pedig szerettem őket, szerelmes is voltam, de rettentően megrémisztett. Most 5 hónapja vagyok együtt a barátommal, és neki kb a 3. hónapban mondtam ki először (ő az első aki hallotta tőlem) de azóta is csak párszor mondtam neki, pedig tényleg így érzek, és így is viselkedek. egyszerűen csak kimondani nem megy.
2014. nov. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudják úgy értékelni, azt, hogy együtt vannak, amiket együtt éltek meg és csak ebben mérik.

Többre értékelek/m az együtt megélt időt, hogy Vele lehetek, persze nem azt mondom, hogy nem esik/nek jól, ha elmegyünk valahova, ettől függetlenül tudom, hogy szeret! "

7-es teljesen igaz.


Bár még fiatal vagyok teljesen magamra ismertem ebben a szövegben.

18/L

2014. nov. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Változó. Az első komolyabb barátom az első randinkon mondta először, hogy szeret (előtte 2 hónapig ismerkedtünk), én valamivel később mondtam. Bár utólag már tudom hogy az csak fellángolás volt, nem igazi szerelem. (a tapasztalatlanság átka)


A férjem pl a második randinkon mondta először. Akkor 1 hete voltunk egy pár. Bevallom nagyon meglepett a dolog, de örültem. Neki azonnal visszamondtam, és tényleg úgy is éreztem. Ahogy most is:)


Ez mindenkinél máskor jön el alapvetően, de én azt mondom, hogy aki ettől megfutamodik, az ne is akarjon komoly kapcsolatot senkivel.

2014. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!