Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm nem nagyon tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm nem nagyon tud közös jövőt elképzelni és azt mondja csak sodródik akkor lényegében már továbblépett csak még nem akarja\tudja kimondani?

Figyelt kérdés
2014. okt. 3. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
azért van veled mert nincs más.. lépjetek tovább
2014. okt. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem azért van velem, ez 100%
2014. okt. 3. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen. Én amikor nem tudtam közös jövőt elképzelni az exemmel, szakítottam, mert onnantól kezdve nem volt értelme rabolni egymás idejét. Egyébként jó volt vele akkor pillanatnyilag, de hosszútávon nem akartam már tőle semmit, így inkább még időben leléptem.
2014. okt. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet nem akar megbántani, de ez gyakorlatilag a kapcsolat vége.


Hacsak nem szeretői viszonyt akarsz (magyarán a testét), nem igazán értem mi felé haladhatna ez.

2014. okt. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!