Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek következő meccsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rastagraph kérdése:

Szerintetek következő meccsen hívjam randira vagy előtte? és van esélyem szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
szóval van egy új csaj a suliba aki más városból jött 2 hónapja és nekem nagyon bejön. A leányzó röplabda játékos és mikor megismerkedtünk rá egy időre mesélte hogy egy kemény mécsük lesz a hétvégén , és mondtam hogy nagyon szeretnem látni és az mondta oké és megígértem hogy őt leszek. Mikor oda értem mar bemelegítés volt és mikor meglátót szeles mosolya mondta hogy szia, játék végin megvártam hogy köszönjek neki és dicsérjem meg, és kétszer köszönte meg hogy ot voltam este facebookon irta . Egy buliba is találkoztam vele tegnap és mikor meglátót ismét mosolygót . Amúgy nem szokót sokat beszelni én szerintem izgul ahogy láttam. 18F 17L

2014. nov. 6. 16:30
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Szerintem a legközelebbi alkalommal hívd el randizni, ha tényleg úgy van, hogy mindig rádmosolyog, akkor nincs mitől félned.:)

2014. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik kedvel, próbáld meg.


Egyébként, hogy elmondjak egy sikersztorit.. Egy ismerősöm 1 éven keresztül próbálta randira hívni a sportoló párját. Minden edzésén kint volt és randira hívta. Egy évbe tellett míg igent mondott egy vacsira. Azóta már van 3 tüneményes gyerekük. :)


Persze tudni kell mikor kell feladni, de ez nem az a helyzet volt.

2014. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!