Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire vegyem komolyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vegyem komolyan?

Figyelt kérdés
1 éves kapcsolat. Minden a legnagyobb békességben. Szeretjük egymást állítólag. Soha nem veszekszünk, ha mégis akkor nagyon apróságokon. ERRE a barátnőm össze-vissza ilyen depressziós, lelkirokkant, gyászos hangulatú előző kapcsolatokra sajnálkozó, sírós képeket, idézeteket lájkol. Megkérdezzem, hogy miért csinálja? Szereti-e még valamelyik volt barátját, vagy miért "kedvel" ilyen tartalmú, üzenetű dolgokat? Egy ehhez hasonló kérdést már írtam, szóval azoktól elnézést kérek akik már a másikat olvasták volna. (Rossz kulcsszavakat használtam)

2014. nov. 6. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves a lány? Egyébként szerintem kérdezd meg! :)
2014. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
18
2014. nov. 6. 21:40
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ha a barátnőd depressziós, akkor azt nem nagyon fogja elmondani, mert hát egy lány nem fogja csak úgy elmondani mert na. Neked kell kiszedned belőle. Az meg hogy "gyászos hangulatú előző kapcsolatokra sajnálkozó, sírós képeket, idézeteket lájkol." az már gáz. 1 éve jártok és ilyen képeket lájkol szerintem ciki.. szóval lehet kéne beszélgetni erről. de ez csak saját vélemény.
2014. nov. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!