Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van esély rá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esély rá, hogy még akarjon egyszer velem gyereket? N22, F43

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok a barátommal. Neki már van két gyereke az előző házasságából. A gyerekek 4 és 6 évesek. Én nagyon szeretem a barátomat, fontosabb nekem mindennél, ha nem akar már gyereket akkor is vele maradok, bár én örülnék TŐLE egy babának. Nem mertem még vele erről beszélni, nem is tudok rajta eligazodni. Egyszer elhintett olyat, hogy bánja, hogy nincs neki több, máskor pedig amikor belém élvezett mondta, reméli nem leszek terhes. Mire számíthatok?

2014. nov. 7. 19:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"barátod"

lel

2014. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem a mai világban épp elég 2gyereket felnevelni,miért nem korodbelivel ismerkedsz,aki még akár gyereket?Vagy talán full gazdag a mókusod azért a ragaszkodás?
2014. nov. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem tudok férfiként tekinteni a mai fiatalokra.

Ő a második barátom, hűséges típus vagyok, és szeretem, azért a ragaszkodás. A gyerek nekem másodlagos.

2014. nov. 7. 19:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Apakomplexusod van.
2014. nov. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1. 43éves ffi az apád lehetne,neked apakomplexuod van és jó hogy vki tud irányítani, ugye-D
2014. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem értem miért kell elítélni a kérdezőt. felnőtt nő, el tudja dönteni hogy kivel akar lenni. amúgy meg beszéld meg vele, és kiderül hogy akar-e. lehet hogy akar majd. de azért fél év után még ne ugorjatok neki a gyerekgyártásnak. várjatok még azért egy-másfél évet.
2014. nov. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
faterod aka barátod?
2014. nov. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kerdezô egy buta naiv 22éves kislány,szerintem még 6-8ev múlva ráérne szűlni,de az apuka(nagypapa)akkor már 52-53lesz
2014. nov. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!