Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vonzódik ennyire hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódik ennyire hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok, van egy csaj lassan egy éve hogy ismerjük egymást.

Én akartam vele járni de ő velem nem, később persze össze jöttünk.

2hónapot voltunk együtt és szakítottunk.

Meg kértem hogy ne írjon le tiltottam semmi érdekelődést nem mutattam felé.

Egy hétre rá meg kereset hogy menjünk ki piálni.

Egész este azt kérdezte "Miért vonzódom hozzád ennyire? Miért kívánom tőled a sexet? Úgy érzem nem tiszták a szándékaid".

Kérdeztem tőle hogy hiányoztam e "Igen hiányoztál".

Meg kérdezte tőlem ő is mondtam hogy "nem hiányoztál"

El is mondtam neki hogy nem szeretlek és nem akarók tőled párkapcsolatot.

Én rendes , kedved , kis csajt szeretnék ő erre " Én az vagyok ".


Meg akar hívni moziba azt is mondta " Ennek akkor sem lehet így vége" rá kérdeztem hogy miért "be akarja bizonyítani hogy szeret". El kezdet bókolgatni "Tetszik a mosolyod, tetszik a stílusod stb..."

És elégé féltékeny "önbizalom hiányából ered , amikor barátkoztunk akkor is az volt".


Miért van most oda értem ennyire? Amióta nem keressem és semmit nem mutattok felé. Mi az oka ? Szerethet?



2014. nov. 9. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus. Az elérhetetlen mindig izgató. Csak le akar igázni, mert az jól esne az egójának. Csak addig kellenél neki, amíg beadod a derekad. Ez messze nem szerelem.
2014. nov. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokan nem, vagy nehezen tudják elviselni, ha más szakít velük. Olyankor visszaszerzik, s később ők adják ki az illető útját.
2014. nov. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!