Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az lenne a bajom hogy a barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kamucsoki1 kérdése:

Az lenne a bajom hogy a barát nőm nem vonzódik hozzám vagy ne szeret nem tudom, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Együtt vagyunk fél éve és nem jött volna oda hogy beszélgessünk mindig én hozok fel témát egyszer se csókolt volna meg hogy magától hanem mindig én kezdtem nem.Soha ne akarja hogy 2-be legyünk.Szerintetek mi lehet a baj mit csináljak?

2014. szept. 7. 20:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a globális felmelegedés lehet az oka.
2014. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanulj meg helyesen irni
2014. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A helyesírásét bocs csak egy kicsit sírok.
2014. szept. 7. 20:45
 4/8 anonim ***** válasza:

-félénk

-prűd

-nem tudja mit hogy kellene

-nem szeret eléggé

2014. szept. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És mit tegyek hogy jobban szeresen?
2014. szept. 7. 20:47
 6/8 Barátom vagy válasza:
Beszélj róla ! Vele !
2014. szept. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már vagy 5-ször beszéltünk róla de nem.Semmi nem változót szerintem csak rosszabb lett.
2014. szept. 7. 20:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor szakits vele. Nem erdemled meg h szenvedj miatta. Ha ennyire nem kepes viszonozni a szerelmedet akkor meg sem erdekel. Nyugi, biztosan lesz valaki mas, jobb, aki igazan szeretni fog es maximalisan viszonozza a szerelmedet :)
2014. szept. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!