Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok lenne kedve e valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AsdBoyman2001 kérdése:

Lányok lenne kedve e valakinek beszélgetni skypo-on vagy élőben?

Figyelt kérdés

Sziasztok 13-15 éves csajokat keresek akik normális helyes szép csajok.

ÉS 14 éves jóképű izmos srác vok.



2014. nov. 9. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudod mi a kulombseg a "vok" es a "vagyok" kozott?? :O az "agy".... -.-" megh 13 eves csajjal ismerkedni..EZ FAJT
2014. nov. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És nagyon őszinte is "AsdBoyman2001", aki képes olyan bravúrra is, hogy 2014-ben 14 éves, mikor 2001-ben született :-D
2014. nov. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ide figyelj te nagyon okos ember.

Ki a fas* mondta, hogy 2001-ben szüledtem? na honnan veszed?elmondjam neked miért a 2001-et választotam mert akkor volt a terrorista támadás New Yorkban azért nem azért mert ekkor szüledtem. -.-

2014. nov. 9. 21:11
 4/4 anonim válasza:
szüledtem? wat? te beszél magyar?
2014. nov. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!