Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok a páromra, viszont erről nem tudok senkivel sem beszélgetni. Valakinek, aki hasonló cipőben jár, mint én, lenne kedve beszélgetni? 23/L

Figyelt kérdés

2014. jún. 13. 03:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj ha akarsz én is az voltam, de kinőttem. F
2014. jún. 13. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Majd,ha nem tudok aludni,akkor rádírok... Most fáradt vagyok magamtól is.


Semmiképp ne vidd túlzásba,mert elhagy.

F

2014. jún. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Próbálj úgy hozzáállni, hogy régen megcsalhatott volna,amint van alkalom. De nem tette.


Amúgy akit megakarnak csalni,azt úgyis megfogják.


Szóval aggodalomra semmi ok. Próbálj úgy kinézni a párod mellett, hogy ne kelljen más csajokhoz mérned magad és megállapítani, hogy te rosszabb vagy.

2014. jún. 13. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Küldj priviben egy képet magadról és megmondom, hogy a külsőd miatt van e rá okod.
2014. jún. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Eszter121 válasza:

De, tudnál beszélgetni valakivel róla, és az pont a párod.

Ha nem a felszínt akarod kapargatni akkor az őszinteség a legfontosabb, és nem fog elmúlni a féltékenység két kiló sminkel sem.

2014. jún. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Voltam én is így vele, ha gondolod írhatsz.
2014. jún. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#4:A külső nem jelent semmit.Ismertem egy lányt,aki nem volt top 10-es és az ismerőseim nem is értették,hogy miért vagyok úgy oda érte,mégse csaltam volna meg,mert szerettem.Ha valakibe beleszeretsz,akkor megszűnik körülötted az összes többi azonos nemű.

23/F

2014. jún. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#7


Gondolod ezt most. Aztán ki tudja mi lett volna később. Vannak ám olyan pillanatok az életben, amikor nehezen lehet ellenállni.

2014. jún. 13. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen barátnőm. Szerintem probléma van az önértékeléseddel.


Mindenképpen mondd el ezt neki ÍGY!

2014. jún. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#8.:Nekem még nem volt olyan,pedig jó pár lánnyal összeakadtam és a legtöbbjük jobban nézett ki,mint ő,de belül egyikben sem volt meg az,amit kerestem.Egy potya szex meg nem ér nekem annyit,hogy elveszítsek egy olyan lányt,akit szeretek.
2014. jún. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!