Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok véleményét kérném: Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleményét kérném: Mit akart ezzel elérni a csaj?

Figyelt kérdés
6 Éve ismerem a csajt,akkor is tapizott,volt barátnőm előtt de már nem járok abba a faluba.És októberben meg találtam facen el kezdtünk beszélni.Mondta szakított a pasijával.És olyan jókat beszéltünk mint ha már járnánk és mind a ketten vártuk a talit október 25 én szombaton le is jött hozzám a csaj kapott tőlem csókit meg a busz jegyet vettem neki és beszélgetünk együtt ebédeltünk.Mondta hogy szeret én meg csókoltam örült neki,utána smároltunk az ágyon élveztük a dolgokat meg fogta újra farkam.október 26 én megint facen beszéltünk járunk.De sajnos október 27 én már nem beszéltünk de hétvégén rám írt hogy kórházban volt ki vizsgáláson utána megint nem beszéltünk november 8-9 én beszéltünk de nagyon furcsa volt a csaj,én meg csináltam egy kamu facet rá kérdeztem ki a barátja és azt mondta a volt barátjával járnak már rég óta,de a kamu nevemmel is akar talizni és rá kérdezettem még mikkor volt utoljára kórházban azt mondta már rég.És mindenben hazudott nekem én meg jól bele szerettem,már nem is ír nagyon és nem is foglalkozik velem nagyon jóban csak a kamu nevemmel.Akkor miért jött le hozzám ha csak szórakozott velem,vagy látni akarta hogy menyire szeretem vagy mi de ki szívtam a nyakát.Mindig ilyen lányokat fogok ki,de ők azért el mondták már nem akarnak tőlem semmit,de ez a lány nem mond el semmit de nem is tudja hogy le bukott.Szerintetek még együtt lehetek vele újra mert én nagyon szeretem és minden hová nézek a házba és a faluba ö rá emlékeztet,még a háttér képet se cseréltem még le.

2014. nov. 11. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges egy ilyen lányra várnod. Ha megtette egyszer.. megteszi újra és másodszor sokkal rosszabb lesz neked. Szerintem a csajnak tetszel de nem akar semmi komolyat csak úgy dobálózik a "szeretlek" szóval. Nem éri meg az egész idegesség. Ismerem ezt a szituációt és hidd el az a legjobb ha minél hamarabb kivered a fejedből

17/L

2014. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom,csak nehéz lesz elfelejtenem.

Amikkor itt volt nálam rá kérdeztem,mit csinált a buliban, azt mondta rá nyomólt egy srác de el küldte ha tovább próbálkozott volna ki ütötte volna a fogait mert csúnya volt,de szerintem ugyan ezt csinálta vele is mint velem. :'(

2014. nov. 11. 18:07
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

23/F

2014. nov. 11. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!