Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ezért szakítani? Normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakítani? Normális dolog ez?

Figyelt kérdés
9 hónapig voltunk együtt. A lány szakított velem. 2 hónapja nem beszéltünk, de ma ráírtam és megírtam neki, hogy ne írjon a tesómnak se, ne érdekelje, hogy mi van velünk, nem akarom vele tartani a kapcsolatot. Erre elkezdtünk vitatkozni és azt mondta, hogy semmit se beszéltünk neten ezért kihűltek az érzelmek és ezért szakított. Ez komolyan normális? Egy héten 3-4-szer tudtunk találkozni, mindig mentem elé edzésre, hazakísértem, randiztunk stb. Én sokkal fontosabbank tartottam az élő kommunikációt, mint a neten chatelni. Tény, hogy neten nem ebszéltünk olyan sokat, de ott is beszéltünk minden nap. Komolyan ez olyan nagy gond, hogy inkább élőben akartam vele mindig kommunikálni és nem neten beszélgetni? 18L 24F

2014. nov. 12. 09:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
nem 100as a csaj.
2014. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 PearlDiver ***** válasza:
Figyelembe véve a lány ficamos elképzeléseit, igen normális dolog... jobban fogsz járni egy olyan lánnyal, akinek veled azonos elképzelései vannak a kommunikációról :)
2014. nov. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Elég fura. Én távkapcsolatban élek párommal 2,5 éve ( most fogunk nemsokára összeköltözni) Havonta 1-2x tudunk találkozni egy hétvégén munka miatt. De szerencsére ottvan a skype amivel egész tűrhető a dolog.
2014. nov. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 csabika1971 ***** válasza:

Biztos vagyok benne, amit mondott a szakítás okának csak egy béna ürügy volt. Ne rágódj rajta, felesleges.

Mert az igazi okot valamiért nem vallotta be, ezért találta ki ezt a fogyatékos megoldást.

2014. nov. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
75%

szégyeld magad!!!!!! NEM BESZÉLTÉL NETEN A LÁNNYAL???? NEM LIKEOLTAD A KÉPEIT??? EZ EGYES KULTÚRÁKBAN ELÍTÉLENDŐ!!!!!! ááá nem is értem a kérdés miértjét...tök egyértelmű 0 like = 0 szeretet...üdv 2014-ben...a helyedben szégyellném magam és keresném Morpheus-t innen már csak ő menthet meg...kihűl a kapcsolat ha nincs köztetek 2 számítógép meg egy hálózat...mondjuk windows alatt minden lefagy de ez most részlet kérdés...úgy tűnik a lánynak windows nélkül fagyott le a rendszer...


keress egy normális csajt...és ha szeretne beszélgess vele, de nem kell, hogy a facebookon lakjon!

2014. nov. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Amugy szerintem se eleg heti 3-4 paroras talalka... talan ha egy osztalyba jarnatok es delutanonkent ennyit talalkoztok 14 evesen.


Tuti nem a facebook volt a baja, hanem hogy nem sokat kommunikaltok...

2014. nov. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: Sokat kommunikáltunk. Hétvégén egymásnál is aludtunk. Kedden elmentem érte edzése este, hazakísértem és ott is maradtam nála. Csütörtökön is elmentem elé és nála voltam. Pénteken volt olyan hogy lemondtam az én edzésem hogy vele lehessek és akkor még ott voltak a hétvégék is. Nem tudom elhinni hogy ezek után a kommunikáció volt a baja! Jah hogy hétfőn és szerdán nem tudtunk találkozni és kb csak 15 -20 percet beszéltünk fb-on? Ez a baj? Vicc...
2014. nov. 12. 10:03
 8/22 anonim ***** válasza:
68%
Nem 100as a csaj!töröld le :)
2014. nov. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem ismerősöm már 2 hónapja. Nem is írtam neki, próbálom magamat túltenni. De ő havonta 1-2-szer írogat a tesómnak hogy mi van velünk. És csak emiatt írtam rá, hogy ha kimondta hogy vége, akkor hagyjon és a családomnak se írogasson, viselje a következményét. És ebből alakul ki a vita. Mert hogy azt mondta ,hogy amitől még kimondta hogy vége, attól még érdekli hogy mi van velünk. De ne érdekelje, nekem így könnyebb! Komolyan nem értem mi ez a netes mánia. Félek a mai világban nem fogok találni normális lányt, aki úgy gondolkodik mint én. Megint beigazolódott, hogy az internet nem segíti, inkább tönkreteszi a kapcsolatokat és ez ellen nem lehet semmit se tenni!
2014. nov. 12. 12:10
 10/22 anonim ***** válasza:

Akkor hetkoznap 3 nap hazakiserted es mennyit voltatok egyutt?

A hetvegen csak egyutt aludtatok vagy napkozben is egyutt voltatok?


Mert nekem volt olyan baratom akk szivbaj nelkul eljott hozzam hetveen dugni, reggel lelepett egybol haza a csaladi ebedre. Hetkoznap meg telefonaltunk 2x... meg kis facebook... hat ez nem kapcslat.

2014. nov. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!