Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neked mi volt az utolsó dolog, ami feltette a pontot az i-re és elhatároztad, hogy szakítani fogsz?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig voltatok együtt, mikor kezdődtek a problémák? Vagy csak hirtelen jött?
2014. jan. 13. 19:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más nyilvánvalóan. Van aki többet tűr, van aki kevesebbet. Van aki megbocsájtóbb van aki nem.

Hát nekem a találkozókat kezdte lemondani folyamatosan, tudtam, hogy valami van, de ahelyett, hogy megmondta volna, inkább hárított és hazudott, meg mindenféle átlátszó kifogásokat keresett, csak hogy ne találkozzunk.


4 hónapig jártunk csak, és ez úgy az utolsó 1 hónapban ütközött ki. Szóval nem volt túl hosszú. A végén nem én szakítottam, ráadásul ő dobott ki :"D

Akkor nagyon rossz volt, de már nem bánom, mert tudom, hogy kapok jobbat :)


25/f

2014. jan. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

7 hónapig voltunk együtt. Nagyon elkötelezett voltam a lány iránt. Elég fura típus volt. Volt igénye a szeretetre, jófej volt. Viszont mindig voltak nyavajgások, kelletlenkedések, döntésképtelen volt, muja volt. 7 hónap után elmondtam neki, hogy én így érzek, és már majdnem szerelmes vagyok belé, de ez így nem lesz több, mert ez nekem nem jó. Mondtam neki, hogy változtasson, neki is jobb lenne elhagyni a világfájdalmat. Ezt pedig azzal bizonyítsa, hogy megkeres.

Azóta sem keresett, nem is bánom, habár 1 évig nem tudtam más nőre ránézni. Azóta minden rendben, kiváló kapcsolatom van, egy olyan lánnyal, akit szívemből szeretek.

2014. jan. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ilyenekre vagyok kíváncsi.
2014. jan. 13. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Az enyém nem volt hosszú élettartamú, de azért elég durva,egyszerre 3 emberben csalódtam.öt

Na meg naiv is voltam. Egy srác hetekig udvarolgatott, folyton a környéken loholt,mikor mi a baráti körrel kint voltunk.Egyszercsak nem tudom mi ütött belém és igent mondtam. Hazakísért, visszament a többiekhez, ahol azonnal smárolni akart az egyik barátnőmmel.

Amit az a bizonyos 'barátnőm' nekem nem mondott el, csak egy másik lány barátnőmnek, aki rá 2 hétre mondta mindezt el nekem... ház ez volt a pont az i-re...

2014. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nagyon rövid volt. Folyton találkozni akart, ha nem találkoztunk akkor állandóan keresett, féltékenykedett és mindenbe belekötött. Sok minden volt még és mindezt 3 hét alatt rám zúdította. Gyorsan szakítottam vele.
2014. jan. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én több szakításon is túl vagyok már. Az első kapcsolatom egy 4 évvel idősebb nővel volt. Aki azzal indított, hogy eleve letagadott a korkülönbségből 2 évet. Én 18 voltam, ő 20-nak mondta magát, miközben 22 volt. No mindegy, így is évekig jártunk együtt, de nagyon ellenszenvessé tette, hogy rettentően birtokló, manipulatív és féltékeny volt. Ha épp nem találkoztunk (nem éltünk együtt), akkor telefonon hívott, sokszor órák hosszáig beszéltünk. Viharos kapcsolat volt és én tapasztalatlan. Azt hittem, hogy mindenhol ez van, majd tisztul, csitul a dolog és összecsiszolódunk. De nem. Kb 4,5 évig jártunk együtt, de az utolsó két évben már nagyon elegem volt belőle. Mulya és hülye voltam, hogy nem léptem előbb, de mikorra megjött a döntésem, addigra nem is fájt elhagyni, sőt, megkönnyebbültem. Amúgy a sokadik birtokló féltékenykedős követelőzős jelenete tette be a kaput. Amikorra már annyira elegem lett, hogy azt mondtam, hogy bármi áron is, de ne legyen vége. Sajnos ő sokat zsarolt is, hogy a metró elé ugrik stb, ha elhagyom. Na a végére annyira elborította a gőz az agyamat, hogy ez sem érdekelt.


Ez amúgy nagyon régen volt, azóta több kapcsolatom is volt már. Sőt, egy nagyon hosszú is, amiben engem hagytak el sok év után.

2014. jan. 25. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Amikorra már annyira elegem lett, hogy azt mondtam, hogy bármi áron is, de ne legyen vége."


Bocsi a "NE" szó törlendő.


Helyesen:


"Amikorra már annyira elegem lett, hogy azt mondtam, hogy bármi áron is, de legyen vége."

2014. jan. 25. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 manó1235 ***** válasza:
amikor a "párom" kikezdett az unokatestvéremmel.. na akkor mondtam azt hogy nekem ez elég ez már túlmegy mindenen.. és miután vége lett tudtam meg hogy nem 1 emberrel megcsalt amíg jártunk szval jobb is volt h kiszálltam ebből az egészből :)
2014. márc. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!