Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akkor most hogyan tovább? Aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akkor most hogyan tovább? Aki ezt megválaszolja komolyan minden tiszteletem! Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Van egy fiú az évfolyamomon, aki nagyon de nagyon tetszik már egy jó ideje.

Összeszedtem minden bátorságomat és bejelöltem/ráírtam facebookon. Elég jól sült el a dolog. Közvetlen volt, és pár napra rá ő is rám írt. Az alkalommal is egész jól elbeszélgettünk.

A barátnőim szerint elég nyilvánvalóak voltak a "szándékaim". Ezután valahogy mégis elmaradoztak a beszélgetéseink. Ekkoriban konkrétan élőben nem is beszélgettünk, és nyáron már interneten sem.


Még a legelején beszéltem egyik legjobb barátjával, aki szerint rosszul időzítettem, mert hogy neki "nincs ideje ilyen dolgokra" (gondolom a csajozásra gondolt).


Azóta nekem is volt egy rövidebb kapcsolatom, és ahogy hallottam neki is majdnem lett egy. Az utóbbi hónapokban azonban egyre többet kaptam rajta hogy néz és mosolyog felém. Minden mindegy alapon gondoltam odamegyek és elcseverészek vele, más nem baráti alapon. Azóta sem történt semmi, csak eléggé zavarba jön néha (például ha elmegy mellettem a folyosón állítólag), és a barátai is furán viselkednek mikor a közelben vagyok.


De magától nem közeledik felém, ami azért elég zavaró és kételkedésre ad okot. Több lépést tenni felé pedig már a méltóságom és a barátnőim sem engednek :D


Elvégre mégiscsak ő a férfiú vagy mi..

17/L



#fiú #lány #szerelem #érdektelenség #ez így nagyon rossz
2014. nov. 12. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha akart volna, már lépett volna. És nem aknára...
2014. nov. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ti is egyenjogúak vagytok, odamehetsz nyugodtan. A közeledés nem tévesztendő össze az 'utána futkosással'. Valószínűleg nem mer lépni, azért nem keres. Vagy lehet, hogy a sok idő elteltével már nem érez irántad semmit és ezért ilyen. Nem látunk bele a fejekbe sajnos.
2014. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legjobb válasz a kérdésre: Ha ilyen bátor vagy (de tényleg minden elismerésem), akkor kérdezz rá, hogy mit gondol rólad/rólatok. Csak ez a cselekedet tud teljesen valós választ adni. Lehet kicsit besza... félénk szegény. De ha tényleg tetszik neked, akkor kérdezz rá, úgy tűnik neki is bejössz.
2014. nov. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

"Több lépést tenni felé pedig már a méltóságom és a barátnőim sem engednek"


Hogy oda ne rohanjak! Szóval nem emancipunci vagy?

Mit is tettél az ügy érdekében? Ráírtál facebookon, meg egyszer odamentél hozzá beszélgetni? AZTA! Ez teljesítmény.

Persze a csávó is egy balfék, vagy az is lehet, hogy nem is jössz be neki, csak kínosnak érzi ezt a tudtodra adni.

2014. nov. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ott kezdjük, az mi volt, hogy a legelején beszéltél a legjobb barátjával? Az alap, hogy ő elmondja neki, mégiscsak közelebb áll hozzá, mint hozzád, nem kicsit. És szerintem nem is várt vele túl sokat. Szóval ez szerintem nem volt túl jó ötlet, a te szempontodból nézve. Az enyémből nézve igen, hiszen színt vallottál, és még nem is voltál közvetlen. Az meg szerintem egyértelmű hogy mi következhet. Ezeregy mód van rá, például megint ráírsz fb-n vagy élőben odamész hozzá, és elhívod valahova. Nem is kell, hogy kettesben legyetek, csak elhívod valahova. Onnantól pedig nyilvánvalóan tudni fogja, hogy még mindig, szóval ha nem reagál, közvetlen színt vallasz, és vagy "örökre kitagad a hetedhét birodalmából vagy megkapod a fele királyságát". És ez szerintem jobb is úgy neked. Ha nem tagad ki, te kérd, hogy tegye, hiszen felesben nem túl jó lenni, akkor tovább kell lépni. Biztosan nem jó valakinek a talonjában lenni.
2014. nov. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy viselkedik a közelben?
2014. nov. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddig érkezett, gyors és hasznos válaszokat! :)

A történtek ennél egy hajszállal komplikáltabb, csak nem akartam hosszan és túlbonyolítva részletezni.


A fiú viselkedését azért megpróbáltam precízen leírni. Nekem eléggé úgy tűnik, hogy zavarban van ha ott vagyok. Igazgatja a haját és „darabos” a mozgása :D Én csak tudom, milyen mikor zavarban van az ember, velem is gyakran megesik.


Van egy iskolán kívüli edzésünk. És hát ott hogy is mondjam.. néha eléggé produkálja magát :D

És sunyin les, hogy figyelem e miket parádézik.. De a számomra legfeltűnőbb az állandó mosolya volt, amit az utóbbi időben vettem rajta észre (barátnőm szerint az előző kapcsolatom is rá segített a dolgok "beindulásához").


Egyébként én alapból egy visszahúzódó lánynak tartom magam, főleg új társaságban vagyok eléggé megszeppenve, szóval félek is bárhova elhívni, és magát a szituációt sem tudom elképzelni, ahogy benyögök egy ilyen „nincs kedved benézni ide és ide” magasröptű dolgot.. De szeretnék vele beszélgetni nyugodtabb körülmények között is. Nem tőle félek, csak maximum a kínos csöndektől. De ha nincs miről végigbeszélgetnünk egy találkozót, akkor szerintem feleslegesen rabolnánk egymás idejét tovább.


Rákérdeznék én szívesen az érzéseire is, és gondoltam is már erre, csak azt valami mély beszélgetésnek kéne megelőznie, amire két óra között nem igazán van lehetőségünk. És nem is tudom, tényleg csak az motoszkál bennem egyre inkább, hogy miért nem hív el akkor ő, vagy legalább jönne oda vagy bánom is én. Csak egy kis határozottságot várok, nem világrengető tetteket, mert én is kiléptem miatta a komfortzónámból. Nem szoktam én mindenkire ráírogatni, sőt..


A legjobb barátos dolgot sem úgy kell elképzelni, hogy beráncigáltam egy eldugott helyre és kifaggattam. Ő (aki mellesleg az osztálytársam) hozta fel a dolgot, hogy tudja hogy ráírtam, és onnan valahogy ott kötöttünk ki, hogy nem igazán ér rá az ilyen dolgokra. De már ha fizetnének sem tudnám szó szerint idézni azt a beszélgetést. Csak azt tudom, hogy alapjában véve kínos volt.


Várom a további észrevételeket, tanácsokat és előre is örök hálám értük :)

2014. nov. 12. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát ez elég bonyolult de én annyit ki tudtam bogozni ebből az egészből, hogy nem vagy közömbös a fiú számára. Ha így rád sandít, produkálja magát és zavarban van. Szerintem nem tudja eldönteni hogy mit akar, bizonytalan. Lehet, hogy tényleg nem ér rá vagy csak nem volt vagy nem olyan komoly kapcsolata és fél belevágni egy újba. Nem olyan nehéz megfejteni a fiúk reakcióit csak egy kis rálátás kell hozzá. Tetszel neki szerintem csak nem tudja eldönteni mit tegyen. Ha eddig nem voltál valami nyitott akkor most szerintem legyél az, menj oda hozzá ha egyedül van és mondd meg neki hogy szeretnél vele beszélni valamikor négyszemközt. Ez csak így lehetséges.Sok sikert :)
2014. nov. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát mintha csak a másfél évvel ezelőtti önmagamat "látnám". :D

Hát ráírtál, valószínűleg nagyon gyorsan lejött neki, hogy neked tetszik ő. Ha jól elbeszélgettetek, és még rád is írt, valószínű hogy már akkor tetszettél neki, de valamilyen oknál fogva ("elfoglalt", félt egy kapcsolattól, igazán nem akarta elkötelezni magát) nem tett a dolgokért, hogy beinduljanak.

Valószínűleg sokat jártál a fejében azóta is, és most is, ha így viselkedik a közeledben. Az, hogy még mindig nem látod ennek nyilvánvaló jelét, annak tudható be, hogy még mindig kb ugyanúgy gondolkodik, mint amikor elkezdtetek fb-on beszélgetni (fél, stb.), de már eléggé foglalkoztatja a gondolat, hogy milyen lenne ha megpróbálnátok. Neked pedig éreztetni kell vele, hogy még van a dologra esély te se felejtetted el őt, és szerintem ne írj rá többször, inkább mosoly, szemkontaktus, sok beszélgetés (ha van rá lehetőség) és ezt látva bizonyára felbátorodik. "Nyomulni" meg randira hívni meg ilyenek én nem tettem, de visszagondolva jól is tettem, hát nem én vagyok a fiú, hiába mondják manapság, hogy nyugodtan el lehet hívni valahova.

Valószínűleg lesz pár béna próbálkozása a dolgok beindításához, te pedig legyél nyitott ezekre. Esélyes, hogy azon a gondolaton agyal, milyen lenne veled lenni, szerintem neked csak ki kell várnod, ha addigra nem felejted el őt vagy nem felejteti el veled valaki más.

Ha lesz valami jó buli (szalagavató after, vagy téli szünet előtti buli stb.) ahova minden bizonnyal megy, akkor neked is ott a helyed! :D és gondoskodj róla, hogy a közeledben legyen :)

Olyan sok praktika nincs, mert az ilyen dolgokat nem nagyon lehet kontrollálni.

Egyébként biztatásként, ugyanígy voltam én is, és végül összejött :)

2014. nov. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!